УСМИХНИ СЕ С МЕН!

  • 2 552
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 835




"Специална съм, защото вече никога няма да сте същите, ако намеря начин да ви покажа нашата Специална планета, от скритата и загадъчната й страна…"

Албена Прокопиева, едно от всичките специални деца

Извинявам се на всички, че точно аз пускам темата, но нарочените за това имаха притеснения някакви, а пък аз ги нямам!  Heart Eyes bouquet

# 1
  • Мнения: 1 037
Тео, благодаря.  Hug
 Усмихнах се!   bouquet

# 2
  • Мнения: 838
 Hug,за да се усмихнем и утре,а заедно с нас и децата ни!

# 3
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Дарих усмивка на различните наши деца

тео   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 835
Мама Раче!  bouquet

Какво са нашите деца, едни усмихнати слънца! Heart Eyes Затова озаглавихме инициативата си така, нека с позитивизъм, много усмивки и вяра (точно като децата ни) да гледаме към утрешния им ден! Hug

# 5
  • Мнения: 2 242
 newsm10
Готово!
Simple Smile

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 3 743
Усмивка и от мен Hug
  bouquet

# 9
  • Мнения: 343
Една усмивка и от нас с бебе Аче!  Hug

# 10
  • Мнения: 3 835
Тази петиция, както и всички останали писма, които сме писали, ще бъде внесена до всички изброени институции, след като съберем достатъчно подписи. След известно време, ако не последва отговор, диалог или резултат, ще изпратим петицията, официално по пощата, до ЕП. Вярваме, че тя ще бъде допусната за разглеждане, така както допуснаха и вече започна официалното проучване на проблемите повдигнати в индивидуалните петиции, които пратихме. Ще се обърнем за съдействие и към Mental Disability Advocacy Center, които заедно с БХК заведоха дело срещу България и го спечелиха. Европейският комитет по социални права към Съвета на Европа установи, че България нарушава правото на образование на децата, настанени в домове за деца (и младежи) с умствени увреждания, и по този начин осъществява дискриминация спрямо тях, основана на увреждането им. Решението беше обявено на 11.10.2008 г..
Това дело е първото по рода си, а решението безпрецедентно. Ето тук можете да прочетете повече:

http://www.bghelsinki.org/index.php?module=news&lg=bg&id=1730

Но ние искаме и друго, озаглавихме инициативата “УСМИХНИ СЕ С МЕН!“, защото ни се иска това да не е просто поредната петиция, а началото на ново отношение и разбиране към специалните деца. Началото на една инициатива, чрез която да променим себе си, да го направим позитивно, с усмивка и много вяра, заради децата ни и тяхното Утре.

https://

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 4 884
Прекрасни деца и прекрасни усмивки!  Hug

# 13
# 14
  • Мнения: 2 116
Усмивка и от мен!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт