Погледнете Луната - точно сега

  • 2 528
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
Тук в офиса това им/ни направи впечатление............случвало ли се е и друг път звезда да е толкова близко до Луната - като от картинка е Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 775
Тук в офиса това им/ни направи впечатление............случвало ли се е и друг път звезда да е толкова близко до Луната - като от картинка е Simple Smile

Да, не мога да видя добре, но предполагам, че тази звезда се вижда иззад луната. Изглежда много красиво.

# 2
  • Мнения: 10 982
При нас се виждат даже 2 звезди до полумесеца. Много е красиво, за първи път виждам такова нещо.

# 3
  • Мнения: 113
И на мен ми направи силно впечатление, прибирайки се. coolcool

# 4
  • Мнения: 354
Да, красиво е, придружено с лека мъгла при нас. Показах я дори на дъщеря ми като се прибирахме.

# 5
  • Мнения: 9 814
При нас се виждат даже 2 звезди до полумесеца. Много е красиво, за първи път виждам такова нещо.

И при мен се вижда същото.
Страхотно е.

# 6
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
забелязах, много странно ми се стори, друг път не съм обръщала внимание тези звезди да са толкова близко. нормално ли е, всъщност? Rolling Eyes

# 7
# 8
  • Мнения: 1 775
Скри се Венера.

# 9
  • Мнения: 47
Жалко,при нас не се вижда нищо,защото има мъгла,пък и без това не знам от коя страна на блока се намира луната.  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 101
Красиво беше, опитах се да снимам, ама нищо не стана. Confused

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 789
И ние с Влад го гледахме, но не се сетих да снимам. Тюх. Беше наистина интересно.

# 12
  • Мнения: 101
Ама май и да се беше сетила пак файда нямаше да има. В смисъл за такива снимки като че ли си трябва професионален апарат. С любителските виждаш някаква точка само и като зуумнеш съвсем се скапва образа.

# 13
  • Мнения: 1 775
Венера ще се покаже отново след 5 минути.

# 14
  • София
  • Мнения: 932
Аз не виждам нищо от балкона,( в Зона - Б5), само сгради Sad , ама ние сме на първи етаж все пак, обадих се на мъжа ми , той сега ще се прибира от работа и му казах , дано види и снима , та да видя и аз  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт