Офтамолог - консултация за раждане

  • 1 174
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 541
При кой специалист - офтамолог  да отида за мнение за раждане?
Преди ходих в Александровска., но сега май са се преместили от там и ми трябват координати.
Трябва да ме гледат със стъклото на Голдман.
Мерси  bouquet

# 1
  • Мнения: 22
Здравей,
Аз ходих  при Д-р Нина Николова - тел. 0888386916 - в Александровска, но  незнам дали все още приема там.
За оглед с Голдман преди 3-4 месеца ходих при доцент Вълков - тел: 0887962199 - приема в поликлиниката близо до Централна гара / там на 2 етаж е очна клиника ЗОРА - 931 22 81 - Работи със Здравната каса,т.е може да отидеш с направление, ако се налага лазер - Здравната каса поема само едното око, а цената за второто си доплащаш. Дано съм била полезна. Прегледа е малко неприятен, но тва е начина да се огледа периферята и ретината. Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 472
Аз и двата пъти преди секцио ходех при проф.Танев-очна клиника Зрение( на ул.Балша- на бул.България)).Той ми е правил и корекция на зрението и съм много доволна.Работи със здравна каса и лятото последно бях на профилатичен преглед и ме гледа точно на Голдман.Дава становище за раждане чрез секцио при проблеми с очите.В интернет иам коорединати, ако не можеш да намериш, ще потърся визитката и ще ти пиша.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт