препоръчайте ми микровълнова

  • 5 927
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
скоро ми се развали  LG   бях доволна беше без грил.Сега  си харесах пак такава  но мъж ми иска с грил.Мен нещо ме шубе да пека пиле вътре newsm78.Парите не са проблем но   искам да топля ядене и задушавам нешо което да не е кой знае колко скъпо даваите идеи и снимки

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 046
Грилът изобщо не служи само за печене на пиле. Вече 8 години ползвам Whirlpool с грил, 32 л обем. По онова време дадох луди пари за нея, беше около 300 лв ( почти колкото една пералня сега Rolling Eyes) Сега има такова изобилие от марки и модели, че във всеки магазин ще ти предложат каквото поискаш. Въпросът май е, че просто не знаеш какво точно искаш  Peace

# 2
  • Мнения: 3 886
просто ме чубе да е с грил незнам защо  може би защото точно такава не съм имала Hug Hug

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз имах Шарп без грил. Ползвах я 10 години и я подарих на майка ми, защото си купих по голяма с грил. Не е маркова, но върши работа.

# 4
  • София
  • Мнения: 462
На майка ми е елит с грил.
Вече доста години я ползва, май само един ремонт претърпя,
много е доволна.А пилето и с топено сирене става страхотно
на въпросния грил Simple Smile
Няма от какво да се притесняваш, ако искаш ще го използваш,
ако не се престрашиш - няма, но е по -добре да я имаш тази екстра.

# 5
  • Мнения: 167
От 5г ползвам LG 30л, с кварцов грил - най-ползвания уред в къщи, не мога без нея! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 919
аз съм с това  дори не съм ползвала грила Embarassed

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз имам тази. Не съм се изтрепала да я ползвам, но за притопляне върши работа. Грилът е малко малък и нависоко, има поставка, става за малък съд или филии. Обаче едни чушки не можеш да опечеш, не и повече от 2-3 наведнъж  ooooh!

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не ти трябва МВ фурна с грил.
Купи си обикновена. Гледай да е с иноксова отвътре.
Ако имаш хлебарки или влага в жилището си, си търси механична.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 975
не ти трябва МВ фурна с грил.
Купи си обикновена. Гледай да е с иноксова отвътре.
Ако имаш хлебарки или влага в жилището си, си търси механична.
Шани,би ли обяснила за влагата и хлебарките  Praynig.Ние сме със Самсунг с грил е и от вътре е с керамично покритие което е много лесно за почистване,но не я препоръчвам като марка след 3год. ползване и се скапа електрониката.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 430
Нашата е на Електролукс,има грил и е широка.За мен беше много важно това,защото мои познати не можеха да сложат стерилизатор за шишетата на бебо,и едва ли не трябваше да си сменяш или микровълновата или нов стерилизатор.
Така ,че освен изброените от Шани  особености,гледай да е по-обемиста Peace

# 11
  • Мнения: 8 242
Все тая каква е.
Колкото по-малко електроника, толкова по-добре Simple Smile

Моята е с грил.. не съм го ползвала.. Никак не ми е удобен.. и е много бавен. Но ми е подарък и си я ползвам Simple Smile
Не обичам комбинирани уреди Simple Smile ...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Шарп е нашата, много съм доволна.
http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=22_154_217&products_id=17989
Без грил е, на нашите е същата, но с грил, който ползвахме само за сандвичи Wink

# 13
  • Мнения: 804
Нашата е Rohnson,от най-обикновените,без грил и вече 5г. съм много доволна от нея.Чувала съм от приятелки,на които МВ са с грил,че го използват единствено за сандвичи,правили са пиле,но става сухо и безвкусно.А и МВ без грил са по евтини.Зависи какво търсиш и какви средства можеш да отделиш за МВ.Успех!!!

# 14
  • Мнения: 1 305
Сега си взехме нова ето тази http://www.get.bg/catalog/product_info.php?products_id=13523
  доволна съм засега с грил е но не съм го ползвала. Предната ми беше на 10 г и беше най използвания уред в кухнята.

Общи условия

Активация на акаунт