болнични

  • 1 236
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Добър ден мамчета,искам да ви попитам как се броят болничните,защото като ми дадоха втория болничен след раждането не обърнах внимание и го занесах при счетоводителката,а сега незнам от коя дата е бил,дали от деня на раждането или от следващия ден защото трябва да знам кога да поискам следващия от лекарката а бебчо.Родих на 23.10.08 .Предварително блаодаря!

# 1
  • Мнения: 822
Болничните се броят от денят на раждането.

# 2
  • Мнения: 2 219
Да,от деня на раждането.Щом си родила на 23.10 значи броиш от тази дата включително!

# 3
  • Мнения: 544
Погледни в картона си - там пише до коя дата ти е болничния.

# 4
  • Мнения: 822
Погледни в картона си - там пише до коя дата ти е болничния.
На мен не са ми писали в картона от родилният дом,когато ми дадоха болничен.

# 5
  • Мнения: 544
Погледни в картона си - там пише до коя дата ти е болничния.
На мен не са ми писали в картона от родилният дом,когато ми дадоха болничен.

Е как не са  newsm78, винаги в личната амбулаторна карта се нанасят болничните. Провери. Това не мога да го повярвам.

# 6
  • Мнения: 9 390
Първият ти болничен е бил за 45 дни!Втория е за 42,а третия за 48.Така,че  брой 42 дни от деня,в който е трябвало да се продължи.

# 7
  • Мнения: 264
Би трябвало всеки болничен лист да е вписан в картона. Явно зависи от лекаря, не знам....

# 8
  • София,
  • Мнения: 4 267
Би трябвало всеки болничен лист да е вписан в картона. Явно зависи от лекаря, не знам....
ДА ама ако имаш картон, аз имам де, но моят си стои в къщи и в него нищо не е писано.
Броиш от датата на раждането! Hug

# 9
  • Мнения: 5 577
да използвам темата да попитам - а този, последния, 48 дневния - от кой се издава? скоро ми предстои, а незнам

# 10
  • Мнения: 822
да използвам темата да попитам - а този, последния, 48 дневния - от кой се издава? скоро ми предстои, а незнам

от педиатърът на детето.

# 11
  • Мнения: 260
да използвам темата да попитам - а този, последния, 48 дневния - от кой се издава? скоро ми предстои, а незнам


От педиатъра.  Peace
muki01 ме е изпреварила  Grinning.

# 12
  • Мнения: 8 917
Добър ден мамчета,искам да ви попитам как се броят болничните,защото като ми дадоха втория болничен след раждането не обърнах внимание и го занесах при счетоводителката,а сега незнам от коя дата е бил,дали от деня на раждането или от следващия ден защото трябва да знам кога да поискам следващия от лекарката а бебчо.Родих на 23.10.08 .Предварително блаодаря!
Първият болничен е за 45 дни и се дава от гинеколога ти, вторият е за 42 и се дава от там където си родила. Третият е изравнителен и се дава от педито.

# 13
  • Мнения: 9 973
брои се 1 ден деня на раждане

# 14
  • Мнения: 4 433
от първия ден Peace

Общи условия

Активация на акаунт