iskam da popitam.....

  • 2 604
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 493
neznam kak da zapo4na imax normalna bremennost wsi4ko warweshe dobre i to4no w9 mesez tj po4ina wmen.doktorite nemojaxa da ostanowjt nishto beshe napalno zdrawo bebe.samo 4e plazentata tejeshe1kg a bebeto2 700 kazaxa 4e s tazi plazenta moga da iznosj 5kg bebe 4ywali li ste neshto za takawa plazenta

# 1
  • Мнения: 827
Здравей.
Много съжалявам за загубата ти. Но искам да ти вдъхна кураж.
Аз по същия начин изгубих бебенцето си в 9 месец... Cry При мен плацентата беше с множество инфаркти, което се оказа че е поради Антифосфолипиден синдром. След като разбрах (бях пак бременнав 28 г.с) почнах терапия с аспирин и фраксипарин и накрая , както виждаш лентичката ми си имам едно прекрасно Мише.
Моя съвет е изчакай да ти излезе епикризата (там ще пише по- подробно) и след това се насочи към някой добър гинеколог. Моя доктор за да се презастрахова направи секциото в 36 г.с. , но беше планирано за 37г.с.. Постъпих в патологията за да ме следат една седмица преди секциото, но тъй като бях с разкритие и напълно изгладена шийка насрочиха секциото за другия ден(забравих да спомена че е секцио защото беше седалище).
Не губи вяра и потърси причината за да можеш да изкараш една спокойна бременност (разбира се когато си готова).
Ако имаш въпроси питай и не се притеснявай.Напъно разбирам как се чувстваш в момента, питай за всичко дори да ти се струва глупаво. Hug

# 2
  • Мнения: 604
Фреш съжалявам за бебчето ти ·При мен проблем също беше плацентата, имах огромен хематом и след дълга борба, изгубих бебчето си в 6 месец·
По някога нещата са необратими за съжаление....
Пиши винаги когато имаш нужда  Hug·

# 3
  • Мнения: 3 166
Съжалявам за загубата ти,знам какво е да извлезнеш от родилното с празни ръце.
Изчакай хистологията и ако тя нищо не е изяснява, поговори с някой доктор за това какви изследвания е добер да се направят.
Още веднъж - съжалявам за това,че и ти си загубила най-свидното.  Sad

Винаги, когато ти се говори и имаш нужда да споделяш можеш да пишеш при нас. Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 941
Съжалявам,   Sad
Пожелавам ти следващата ти бременност да е успешна! Praynig

# 5
  • Мнения: 493
blagodarj na wsi4ki za podkrepata trjbwa da sme silni za da prodaljim na pred kolkoto i da e trydno dano wsjko zlo e za dobro :hug:wsi4ki

# 6
  • Мнения: 298
Съжалявам за загубата ти. Hug те. Когато ти е най-тежко можеш винаги да намериш утеха тук. Още веднъж  Hug

# 7
  • Мнения: 366
 Hug frej, искрено съжалявам за това, през което минаваш. Боли много знам, всички тук знаем.  Hug При мен се случи преди две години и половина, но в средата на 8-ми месец. Плацента с много инфаркти, неспособна да изхрани бебето и...така. Изследванията впоследствие нищо не показаха. След 9 месеца забременях отново, този път проблема не се появи и резултата скоро ще стане на 1 годинка. От сърце ти желая скоро да бъдеш готова за нова бременност и тя да приключи с един чудесен "резултат" в твоите преръдки!  Hug

# 8
  • Мнения: 493
momi4eta, mislj da zapo4na opiti za nowo beb4e tolkowa go iskam ne e le oshte mnogo rano ?wie kakwo shte me posawetwate

# 9
  • Мнения: 3 016
Съжалявам за загубата ти. Hug те. Когато ти е най-тежко можеш винаги да намериш утеха тук. Още веднъж  Hug
Cry

# 10
  • Мнения: 26
Фреш, съчувствам ти за това, което преживяваш. Според мен лекарите ще те посъветват да минат 6 месеца. Обикновенно е така. А и е важно ти да си добре, да си събереш силите и мислите. Организма ти ще се възстанови... и тогава всичко ще се случи по най-добрия начин. Хубаво е, че си се настроила по този начин и че искаш да се случват хубавите събития по-бързо. Но имай търпение. Стискам ти палци да се оправяш Hug

# 11
  • Мнения: 9 973
 Sad съжалявам мила

# 12
  • Мнения: 743
Искрено съчуствам за загубата ти. Всяко зло за добро. Мисли позитивно. Не избързвай с нова бременост, а изчакай организмът да се възстанови. Пожелавам ти едно живо и здраво бебенце скоро! Не губи вяра и сила. Прегръдки!

# 13
  • Мнения: 827
Аз забременях на 4-тя месец след загубата. Но всичко в много индивидуално.Има значение физическото ти състояние.Колко си качила от предната бременност на колко години си и всички изследвания да са в норма, защото само ще си създадеш неприятности по време на следваща бременност.Аз например не бях добре с хемоглобина през втората бременност освен че ми се виеше свят много често (така и не разбрах защо). Кръвната захар също е много важна! Абе в общи линии всичко.

# 14
frej  Hug  Cry толкова съжалявам за теб мила! Моята причина да загубя бебо в 6 л.м. не съвсем ясна!Според хистологията е задушаване,а според трима лекари, че през мен е преминал вирус,които е засегнал само бебо!Според мен в момента е важно да се възстановиш психически от загубата да свикнеш да живееш с нея и чак тогава пробваи да забременееш отново! А и доколкото знам по ранни опити при не пълно възстановяване могат да предизвикат спонтанни аборти!Не е необходимо да изживяваш отново болката Hug

Общи условия

Активация на акаунт