Пътуване до Русия

  • 2 806
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Дайте идеи за евтин транспорт Варна - Русия (?Краснодарски край, гр. Туапсе). До колкото ми е известно за тази част полети нет, имаше май по едно време от Бургас до Анапа...
Абе давайте впечатления.

# 1
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 728
 От лоу кост авиокомпанийте виж тук http://www.low-cost-airline-guide.com/
в първата графа избираш летище, до което да летиш / в случая само Москва излиза за Русия/ и то ти пуска във втора графа , от кой летища има полет. Като избереш и там конкретното летище, в трета графа пуска авиокомпанията, която извършва този полет. Peace

# 2
  • Мнения: 127
Привет!  Hug

Да ти кажа честно евтини полети по това време на годината няма да намериш.  Tired Последните чартъри бяха в  края на октомври. Понеже и аз търсих полети от Варна , но до Екатеринбург, единственото , което намерих е с прекачване във Виена. Варна - Москва полети няма. В София ни предложиха да си вземем някакви промоционални билети за Санкт- Петербург, с  прекачване в Москва и да използваме само билетите в тази отсечка.  От както спряха тези полети от Варна даже и не искам да се прибираме до БГ, а ни се налага да пътуваме всеки месец с детето заради визите. ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 517
Аз нямам намерение да летя за там поне до Нова година. А москава ми е далече. Пътят от Москва до туапсе е колкото от Варна до Туапсе  Grinning По-добре да си запаля колата май...и да се забутам нейде из украинските пущинаци.

# 4
  • Мнения: 746
едно време някой ми беше казал, че има автобуси от Варна до Петербург  Mr. Green
иначе, на теб за кое летище ти трябва? в Туапсе има ли? (сори, за пръв път го чувам)

# 5
  • Мнения: 11 747
ДелтОв(И)ца , не можах да видя на картата къде точно е Туапсе, но нали е на Черно море?  Има ферибот от Варна до Одеса и от там може да има автобус или влак, нещо такова. Също от Силистра има комета до близък до Одеса град, в Украйна. Имаше тема за тях, тук във форума. Виж дали нещо подобно те устройва.


Видях къде е Туапсе
http://www.aboutromania.com/BlackSeaMap.gif
далече е от Одеса, но все пак от там може да има някакъв транспорт.

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 10:03 от pina

Общи условия

Активация на акаунт