фризиорски салон "Мето"-Варна?

  • 16 043
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
МОля ви да споделите мнението си за този салон,понеже искам да си запиша час там,но постоянно греша с фризиорите и поради тази причина  искам този път да се запитам до вас. Понеже там има,както разбрах и момичета,които работят,освен титуляра и искам да знам повече като цяло.Благодаря предварително  bouquet

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 12:10 от Anitka_aa

# 1
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
една приятелка там се постригва и боядисва,и е доволна.но аз съм си доволна от моята фризьорка и няма да отида при МЕТО.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 840
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=324950.0
Тук има инфо за този фризьорски салон   bouquet

# 3
  • Мнения: 0
Който има възможност да се запише при Мето...да не му мисли!Страхотен професионализъм,мн съм доволна не само от него,а и от колежката му Краси.Винаги ,когато ходя на гости при сестра ми във Варна...си запазвам час доста преди това.Жалко е ,че в София досега не съм била толкова доволна от никой салон.Всеки ,който е завела сестра ми е станал редовен клиент на Мето!Не е от най-лъскавите,но атмосферата е мн приятна,клиентелата отбрана...

# 4
  • Мнения: 4
Благодаря,момичета бихте ли ми казали и цени?!  bouquet  мисля да опитам .все пак,може да продължим темата като споделите опита си от този салон.аз ще го направя със сигурностSimple Smile

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 15:14 от Anitka_aa

# 5
  • Мнения: 796
Подстригване с измиване и издухване е 15лв.Аз също съм много доволна от Мето,ама трябва да си запишеш час месец по-рано.Един път  се подстригах при Надя,която работи при него-също бях много доволна.

# 6
  • Мнения: 2 100
Доволна съм от подстригването. НО! Ходих там да ми правят кичури - е, няма да повторя!  Crossing Arms Бях опитното зайче на едната млада фризьорка там. Кичурите ми започваха доста далеч от корените, да не говорим, че пожелах с шапка (досега ми ги бяха правили така на други места и бях останала доволна от резултата) - въобще не ме отразиха, било отживелица и толкова! А го предлагаха в ценоразписа си  Whistling

# 7
  • Мнения: 0
Доволна съм от подстригването. НО! Ходих там да ми правят кичури - е, няма да повторя!  Crossing Arms Бях опитното зайче на едната млада фризьорка там. Кичурите ми започваха доста далеч от корените, да не говорим, че пожелах с шапка (досега ми ги бяха правили така на други места и бях останала доволна от резултата) - въобще не ме отразиха, било отживелица и толкова! А го предлагаха в ценоразписа си  Whistling
Не бива да се рискува с начинаещите момичета,те все още се учат.Ако е нямало места при Мето и Краси...по-добре изчакай!И аз съм чувала добри отзиви за Надя Wink въпреки ,че и тя се учи.Съвсем скоро измиване,подстригване и изсушаване беше 18лв.

# 8
  • Мнения: 4
а те момичетата при него не са ли повече?

# 9
  • Мнения: 4
Доволна съм от подстригването. НО! Ходих там да ми правят кичури - е, няма да повторя!  Crossing Arms Бях опитното зайче на едната млада фризьорка там. Кичурите ми започваха доста далеч от корените, да не говорим, че пожелах с шапка (досега ми ги бяха правили така на други места и бях останала доволна от резултата) - въобще не ме отразиха, било отживелица и толкова! А го предлагаха в ценоразписа си  Whistling
и аз имах същия злощастен опит с една фризиорка,не при Мето,и се наложи в нас да се пребоядисам #Crazyказаха ми,че при него не е така,но явно зависи на кого попаднеш.а те колко момичета са там?

# 10
  • Мнения: 796
Три или четири са момичетата май,не съм много сигурна.Има едно съвсем ново момиче,което ме изсуши след като ме подстрига Мето,ама има още какво да учи,аз по-добре се справям сама,не знам дали боядисва или подстригва и то.А предния път Надя/аз сега разбирам,че и тя  още се учела/ ме издуха толкова хубаво,излязох със страхотна прическа от салона.За кичури-незнам,най-добре при Мето да си запишеш час newsm78

# 11
  • Мнения: 2 100
При Мето работят 3-4 момичета + още едно, което помага на останалите. Ходих първо да ме подстрижат. Момичето, което ме подстрига беше много любезно, подстрига ме хубаво. Разпитах я за къдренето и кичурите. Тя ми обясни, че не всички къдрят и не всички правят кичури. За боядисването като отидох да пазя час, ме питаха кой искам да ми прави кичурите - аз казах който е свободен, пък и като досега нямам впечатления как да изкажа предпочитания? Та записаха ми час и се оказа, че съм при същата млада булка. Над 4 часа ми правиха кичурите, полудях! Видя се, че съм й от първите. Да не говорим, че кичурите започваха поне 2 пръста от корените. Та така... Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 166
Аз сядам само при Мето.Досега не е имало случай да си изляза недоволна,точно обратното.Имам чувството,че всеки път се справя по-добре от предния(...то май не е само чувство...) Личи си , че му доставя удоволствие да си върши работата!

# 13
  • Мнения: 4
Благодаря ви,момичета за информациятаSimple Smile!Мето явно наистина е факир в областтаSimple Smileкогато званях нямаше часове до края на годиНАТАSad.нищо -ще изчакам догодинаSimple Smile и тогава ще мога вече да споделя мнение.Simple Smile(което ще е наи-вероятно положително).обнадеждена съмSimple Smile!

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 08:45 от Anitka_aa

# 14
  • Мнения: 4
Доволна съм от подстригването. НО! Ходих там да ми правят кичури - е, няма да повторя!  Crossing Arms Бях опитното зайче на едната млада фризьорка там. Кичурите ми започваха доста далеч от корените, да не говорим, че пожелах с шапка (досега ми ги бяха правили така на други места и бях останала доволна от резултата) - въобще не ме отразиха, било отживелица и толкова! А го предлагаха в ценоразписа си  Whistling
А тази госпожица как се казва?Аз също ги харесвам повече с шапка,по-тънки са и по цялата коса,докато тези на фолио са като "на цвъкани",ако така мога да се изкажа(не че разбирам) Embarassed.фризьора може да даде съвет как ще бъде по-красиво  и щадящо,но в крайна сметка  клиента сам избира.

Общи условия

Активация на акаунт