Препоръчайте ми ясла в Лозенец или центъра, София

  • 1 263
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте,
бебето ми е почти на 8 месеца и започвам да проучвам за ясли. Все още не съм решила дали държавна или частна. Дано не съм закъсняла. Моля ви помагайте!

Разгледах доста сайтове на частни ясли, но инфото в повечето случаи е под всякаква критика. И сега трябва някакси да отсея няколко ясли, които да посетя на място. За мен най-важно е да не са 20 деца на една възпитателка, да има грижа, внимание и добро отношение към децата, да ги учат на разни неща, а не да ги оставят на самотек, такива работи...

Много ще ми е полезно да споделите мнения за ясли в района на Лозенец (независимо коя част) или центъра. Благодаря Hug

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
46-та ясла на Свети Наум Peace

# 2
  • Мнения: 96
46-та ясла на Свети Наум Peace
Мерси Hug А знаеш ли кога се подават документи за прием ако искам да си дам детето около април 2009? А колко големи са групите и с колко учителки? Разкажи нещо повече Grinning Hug

# 3
  • Мнения: 31
На св. Наум е държавна, но аз съм чувала много добри неща за нея.
подаването на документи е мисля след 1.01.2009 на място.

Дъщеря ми е в Палечка зад кемпински, много съм доволна, вече ходи почти 2 месеца.

# 4
  • Мнения: 96
Дъщеря ми е в Палечка зад кемпински, много съм доволна, вече ходи почти 2 месеца.
Малко съм объркана, защото чета за Палечка на Червена стена и за Палечка до пл. Журналист?!? Две ясли със същото име ли има... newsm78
Сподели малко повече за Палечка, моля те Praynig Аз работя на Червена стена и ще ми е идеално Grinning Мерси Hug Ако знаеш нещо и за тази на Журналист, също ме устройва...

# 5
  • Мнения: 31
Малко съм объркана, защото чета за Палечка на Червена стена и за Палечка до пл. Журналист?!? Две ясли със същото име ли има... newsm78
Сподели малко повече за Палечка, моля те Praynig Аз работя на Червена стена и ще ми е идеално Grinning Мерси Hug Ако знаеш нещо и за тази на Журналист, също ме устройва...
Собствените са едни и същи, тази на червена стена отвори този септември.
Когато търсих ясла това беше единствената в района, която взимаха деца под 2 години. Имах желание да се пробваме в св. Наум, но имахме проблеми с документите на малката. В Палечка отидох веднага Щом разбрах за нея. Направи ми много добро впечатление. Не е много голяма, има 2 групи до 13 деца с по 2 възпитателки. менюто е от Хер бебе. Има дворче, което на пролет Ще се до-оправи. Сега е постлано с изкуствена трева, има пързалка и люлка и пясъчник. Учат песнички, рисуват и правят апликации. Всяка седмица имаме по 2 нови рисунки, вече трябва да правя албум Laughing
Малката плака малко в началото, но вече свикна и дори в събота и неделя иска да ходи при децата Laughing
Ами това е, ако се сещаш за нещо друго питай. Успех с търсенето Peace

# 6
  • Мнения: 96
кри-кри, много ми е полезно инфото ти - мерси Heart Eyes Имам няколко въпросчета:
- колко е таксата?
- по всяко време ли приемат нови дечица или само в определени месеци? и кога се кандидатства?
- понеже тази на Свети Наум ми е също сред фаворитите би ли споделила какво се обърка там?
много много благодарности! Wink

# 7
  • Мнения: 31
кри-кри, много ми е полезно инфото ти - мерси Heart Eyes Имам няколко въпросчета:
- колко е таксата?
- по всяко време ли приемат нови дечица или само в определени месеци? и кога се кандидатства?
- понеже тази на Свети Наум ми е също сред фаворитите би ли споделила какво се обърка там?
много много благодарности! Wink

Ами таксата за цял ден е 330 лв. и в това е включена храната, има и отстъпки в случай , че си студентка или пък платиш за повече време. Мисля че приемат по всяко време, стига да има места. А за св. Наум просто се преместихме в София много късно и бях закъсняла за всякакви класации а и малката нямаше ЕГН(мисля че вие няма да имате тези проблеми Simple Smile)

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
пусни търсачката има няколко теми за Свети Наум,ще ти се изясни всичко Peace
Аз подадох малба края на май и началото на октомври я взеха
По принцип по закон за яслите няма срок за подаване на документи,поне преди беше така вече сме на 4г  и може да се е променила нещо Peace

# 9
  • Мнения: 96
А някой има ли впечатления от ясла "Ние, врабчетата"?

В Палечка от каква възраст приемат?

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 02:04 от vercho

# 10
  • Мнения: 96
Момичета, нищо ли не знаете за "Ние, врабчетата"? Условията са ми ясни, говорих с управителката. Интересуват ме по-скоро лични впечатления.
Мерси Hug

# 11
  • Мнения: 86
vercho има една детска градина в студенти град видях, че търсиш в центъра, но понеже знам,че ти е горе долу в района да я имаш в предвид. Държавна е НО базата е нова (сравнително де) има плувен басейн и треньор  няколко пъти в седмицата. Зимата ги водят на ски. Имам позната, която е учителка (или както там се казва) в нея и ми е казвала, че доста от децата идват от частни градини и са по-доволни при тях. Ако имаш нужда от по-конкретно инфо мога да й се обадя
и много целувки на Ава Hug

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 18:53 от nesinesi

# 12
  • Мнения: 96
несинеси, мерси много за инфото. Но Студентски град ми е много далече. Аз твърдо искам да е центъра/Лозенец, защото ще ми е по-лесно да си я прибирам вечер. Хайде срещаааа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт