Без апетит

  • 1 674
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Здравейте, някой може ли да ми препоръча, нещо за възбуждане на апетит у 2 год, дете.

# 1
  • Мнения: 1 650
Пробвай с витамини, примерно саностол. Много отваря апетита. Хомеопатичното сиропче есберитокс, което засилва имунитета също възбужда апетита. Hug

# 2
  • Мнения: 231
Чела съм в доста книги,че детския организъм най-правилно знае кога трябва да приема храна и кога не, и също така че е грешно насила да се дава храна. Това е на принципа,че когато е болен човек не му се яде и трябва да поема само пълноценна растителна храна, за да оздравее, може би се е задействал такъв защитен механизъм при детенцето ти Peace

# 3
  • Мнения: 117
Ами тя не е болна ,всички зъби са ни поникнали, а е без апетит може би 2 месец.Ходим на лекар и ни изписват перитол, но съм чувала, че колкото помага, толкова и вреди, затова предпочитам да не и го давам.Ние цял септември бяхме болни, кашлица , сополи и накрая измислиха , че е вероятна алергия и  и давам кларитин профилактично, но казват, че той не убива апетита.Не я насилвам в никакъв случай напротив, но вече взех да се притеснявам , защото ми се струва отслабнала, ходим на лекар, казват , че нищо и няма, а защо не яде , като преди си имаше страхотен апетит, решила съм да я водя но хомеопат, но мъжът ми не е много съгласен , затова първо потърсих мнение тук.
,
в

# 4
  • София
  • Мнения: 1 095
При някои деца Зелената енергия и ЕМК отварят апетита. Пробвай!

Общи условия

Активация на акаунт