В Дружба дечицата са най-добрички. Дядо Коледа, да донесеш подаръци за всички!

  • 11 855
  • 215
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 456
Добре дошли в новата 5-та тема
на бъдещите и настоящи мами
от софийската Дружба![/b][/i][/color][/size]   newsm19




Предишните теми

Детски ясли  и градини

4 ОДЗ"Ангел Каралийчев"Дружба-1, ул. "Универсиада" 9791696
13 ОДЗ "Калина Малина"Дружба-1,ул. 5036 979 14 95, 97914 85
36 ОДЗ ул."Иван Арабаджията" 40 979 09 32
69 ЦДГ кв. "Враня" 974 65 14
77 ОДЗ "Ханс Кристиан Андерсен"жк Дружба2, бл. 252 9791765
85 ОДЗ жк Дружба-2 979 11 38, 973 24 63
88 ОДЗ жк Дружба-2 - 4-та част 978 82 32
108 ЦДГ 979 15 12, 979 08 40
121 ЦДГ жк Дружба, ул. 5019 979 14 87, 979 17 66, 879 42 07


Детска кухня

Детски клубове


Бел
Детски мечти
Дружба 2, бул. Копенхаген 17
търговска сграда до бл. 259
тел. за връзка 0878786642, 9735597,
Тайната градина Арника


Полезно


Сдружение Дружба

Линкове към подобни теми

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 21:27 от Муци

# 1
  • Мнения: 451
Пу пурва  Whistling

Муцка, страхотна е новата ни темичка   bouquet

утре към 11 -11:15 ако всичко е ок ако има нещо ще се чуем  Peace



Приятен ден на всички!

# 2
  • София
  • Мнения: 23 036
Разгеле - пу втора  smile3533

# 3
  • София
  • Мнения: 203
Пльок трета  smile3502

Муцка, браво за темата  newsm51

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
Да взема да се запиша, че ще взема да ви изпусна. Утре като видя тичащи деца и  майки  Crazy, ще се обадя  Laughing.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 802
Мерси за темата   bouquet Дано утре имам повече време, за да ви изчета, че то вие пишете, пишете, пишете...  ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 23 036
Добро утро на всички!
Вчера от кеф, че съм втора, забравих да изкажа поздравления за хубавата темичка!!!
Приятна неделя и разходка в Експото - да не се бутате много там и да не изгубите децата  Mr. Green А после да разкажете какво съм изпуснала...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 161
Някой питаше за Джъмбото- има комплект крилца,вълшебна пръчица и поличка за 6лв, розови,  аз взех за моята. Имаше и други разновидности с коронка и др.Пълно е с коледна украса, ама каква е гъчканица...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 456
Благодаря за инфото Silsav!
Аз питах за крилцата и украсата.
Ако ходим ще гладаме да е сутринта обаче.

Тонка
успяхме да не изгубим децата  Mr. Green, но не
успяхме да разпознаем Бифанка и Правда...
Къде се бяхте покрили?  newsm78:mrgreen:

С деца трудно може да се разледа всичко,
но поне видяхме Дядо Коледа и му казахме какво
искаме да ни донесе! Laughing
Софи,  да не забравиш и-мейлчето си или скайп да
ми пратиш за снимчиците.

Спокойна неделна вечер от мен!
Hug



 

# 9
  • София
  • Мнения: 2 530
Видях аз по едно време, три майки с деца седнали при дядо Коледа на кафето, едното дете спеше, ама пусто как да питам- вие ли сте от дружба, ако не сте вие newsm78...

# 10
  • Мнения: 4 393
Еййй, добрах се и аз до новата тема.Само усмивки и весели майке с деца да има в нея!Виждам, че сте се разхождали днес.Аз бях на лекции, преди малко се прибрах и сега само се чудя дали да изгледам един филм и да си легна или направо да си легна.Айде, другата седмица съм свободна, дано се организирате за Дружбенска среща, да се довлечем и ние Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 456
Не сме били ние...нашите бяха повече
от будни #Crazy Joy
Ние се оглеждахме точно след контролата,
повъртяхме се, поогледахме се и тръгнахме.
А, аз едва сега се сетих, че можеше и да звънна.
Пу,акъл и аз! Crazy Нали ти имам телефона от времето когато щяхме
да купуваме колело за щерката.

Нищо, де живот и здраве на маскарада ще се видим Peace


Женя
, заедо си пишем. Heart Eyes Мила, ти съвсем изчезна...
Бебка при мама ли я закара?
!

# 12
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте и от мен Simple Smile
вчера добре че разпознах аз Муци и Миа, че заедно обикаляхме из базара. На Валето явно й хареса там сред лудницата, ама не и на мен. Понеже имаше опасност от изгубване, трябваше да я нося повечето време на ръце и сега ме боли гърба, тежка си е вече  Crazy Имаме снимка и с дядо Коледа и сме я сложили на видно място и тя само ходи, гледа я и казва деде Ко Simple Smile. Най-много й хареса обаче едно надуваемо човече, всъщност те бяха две де, при щанда на китайците. То имаше човек вътре, ама едно такова надуто и меко и тя ходеше и го дърпаше, буташе се в него, изобщо голям кеф. На Муци едно голямо благодарско за снимките. следващия път аз ще взема големия апарат, ама като сме някъде където да се седи, че иначе ако трябва пак да я нося и нея, ще стане сложно.
Приятен ден от мен

# 13
  • Мнения: 4 393
Муци, при мама през уикенда, но това не значи, че има време за мен си Crossing Arms Днес със Светлушка използвахме хубавото време и направихме една разходка около езерото, така че най-тържествено каня всички мами, които не работят на разходка през седмицата.
И най-тържествено всички мами, които работят на среща през уикенда, защото аз съм с дете и съм си в Дружба newsm10

# 14
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен. И аз да се разпиша в новата темичка. Нямам време да ви чета, освен всичко ми почнаха и изпитите и направо #Crazy а така ми се спи.Ние също ходихме на базара в неделя обаче беше голяма лудница и от многото миризми на готвено направо  Sick , иначе имаше интересни неща. Ако организирате разходка през уикенда и аз съм "за" поне ще се разсея малко от лекцийте. Да ви се оплача, че с мойта шефка нищо не направихме - не стига, че няма да ме осигурява на реалната заплата ами ще ми и удържа част от парте за осигуровки. Изобщо не знам какво да правя обаче да се разправям с нея е пълно губене на време ама нищо живи и здрави само всичко да е наред ще се оправим все някак   love001
Айде лека вечер от мен

Общи условия

Активация на акаунт