Идея за подарък за 10-годишно момиче

  • 3 851
  • 1
  •   1
Отговори
  • Перник
  • Мнения: 396
Здравейте момичета Grinning Наистина не знам какво харесват днешните млади девойчета newsm78
Смятам да се разходя до Джъмбо. Някой да е попадал на нещо интересно за тази възраст там Rolling Eyes Може и да не е от там, де. Приемам всякакви идеи Hug

# 1
  • Мнения: 2 700
Не знам за какъв подарък говориш - скъп или евтин, за близко дете или за познато.
Момичетата от класа на дъщеря ми, а и тя включително, вече обръщат голямо внимание на външния си вид, т.е. всякакви дрехи биха били добре приети. Съществуваше мода на черепите, т.е. диадеми, фланелки, и т.н. с  черепи буди възторг.
Ползват дезодоранти, пръстени на черепи и разни дрънкулки.
Дъщеря ми иска нов часовник, но не на Барби.
За Коледа си е поръчала МР4 + бозай за стаята.
От Джъмбо можеш да купиш (цитирам интереса на дъщеря ми):
- някакви пластмасови цветни ширити да ги нарека, с които целият клас се надпреварва да плете ключодържатели
- едни гумени глупости, пълни с течност, които трудно се задържат в ръка
И двете неща струват около лев-два, т.е. не са за голям подарък.
Пак там има мини вариант на раници, които се прикрепват към колан на панталон, с размер подходящ за джиесем и портмоне.
От по-скъпите артикули можеш да помислиш върху ролери, маратонки с колелца, играта Туистър, светещ глобус.
Книгите не са на особена почит, но актуални в "нашите" среди са поредицата "Лили чудото", "Хай скул мюзикъл" (доколкото разбрах), "Кажи зеле и умри" и "Стой далече от мазето" (последните две ми ги препоръчаха от форума и бяха добре посрещнати).
Последното, за което се сещам - животни.

Общи условия

Активация на акаунт