Питане за лечебната Хумана HN

  • 517
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 272
Пускам темата тук, тъй като тук влизат повече мами. Да кажа още че изчетох доса неща за разстройството и диарията изпидсано във форума.

Питането ми е към мамите които са давали тази Хумана HN.
1. На кутията има инстукции как се дава като мляко, но няма как да се приготви каша, ако искам да приготвя 150-160 г. каша ще трябва да сложа доста от прахообразната смес дали няма да претоваря бебока ...знам ли?!
2. Тъй като ползваме каши на Хумана съм забелязала, че те са подобни на грис, а не са гладки. След като сложих в шишето от Хуманата HN, за да приготвя млякото забелязах, че има полепнали частици по шишето нали е нормално това ??

# 1
  • Мнения: 1 680
Desem, като каша се приготвя просто като добавиш в топла преварена вода допълнително количество от млякото по твое усмотрение и ти си решаваш колко да ти е гъсто. Няма да го претовариш не се притеснявай.
По втория ти въпрос - наистина стоят малко като на грудки, но това не означава че не са се разтворили, те са си такива.
И на Хумана и на Милупа съм ползвала и са много добри.
Мой съвет - много внимавай после със захранването- като му мине на детенце му идва такъв апетит , а трябва постепенно да се захранва и тогава е малко гадничко.
Успех.

Общи условия

Активация на акаунт