Помощ - ходеща кукла

  • 10 166
  • 19
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Каква ходеща кукла да купя? За подарък е за дъщерята на моя приятелка и ми се иска да е нещо наистина хубаво, но тъй като ние сме малки още за такива неща и нямам никакви наблюденя  ooooh!
Моля за помощ мамите на по - големи дечица   bouquet

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 443
 Shocked И такива ли кукли има?Запис да следя.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 914
миналата година съм купувала такава евтина кукла от Джъмбо
Оказа се изключително здрава,а беше под 15лв

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 358
Ние миналата година купихме кукла, на чиято опаковка пишеше "ходеща". Куклата е много голяма , около 80 см. мисля. Но.... тя всъщност имитира ходене, като я държиш за ръцете и я придърпваш прави крачки , доколкото успях да разгледам отвътре има някакви прекарани ластици и те придърпват краката един след друг. Но не е да ходи сама. Така, че ако купувате нещо, искайте в магазина да ви покажат как работи. Ние я взехме от Метро и нямаше как да разопаковаме и да видим как "върви". А, да и почти не си играе с нея.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 78
Моля, ако някой може да ми помогне и аз сега исках да купя голяма ходеща, имаше в кауфланд за 40лв, но изтървах момента и са свършили, знаете ли откъде може да се купи?

# 5
  • sofia
  • Мнения: 4 296
В Метро имаше преди 4дни

# 6
  • Варна
  • Мнения: 78
Много благодаря,lyuba84!!!

А дали някой знае дали в Метро във Варна има  Rolling Eyes Hug

# 7
  • Мнения: 454
В коледната брошура на Хиполенд има някаква такава кукла http://hippoland.net/catalogs/chr2008/Christmass2008-full.pdf (стр. 23), но и цената си я бива де.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 613
свекърва ми подари за Коледа на малката такава кукла каквато prysila  описва. Еми ужасна е. Въобще не ходи според мен. Краката и се въртят на 360 градуса и освен да претрепе детето за нищо друго не става. Само се чудя къде да я скрия, малкото и вика "кака"  ooooh!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Купих от "Джъмбо" ходеща кукла, най - скъпата, която предлагаха (имаше 3 модела) , е по - голям боклук не съм виждала  #Cussing out
Навързали й бяха някакви странни опашки за да изглежда добре в кутията и като я отворихме отзад беше плешива, като махнахме ластиците се оказа, че самите кичури коса са през около 3 см. и съответно отвсякъде беше плешива... и изобщо не може да се закрепи изпраевена, камо ли да ходи  #Cussing out
Направо така се изложих с този подарък, че още не мога да се побера в кожата си!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 146
В Джъмбо имаха възможност за връщане на покупките. Ако искаш провери  и я смени с нещо друго.

# 11
  • Мнения: 1 650
гледах едни 105 см. не знам дали няма да се плашат децата, това е до гърдите ми

# 12
  • София
  • Мнения: 44 027
Shocked И такива ли кукли има?Запис да следя.

че то и аз като дете имах такива....даже 2.... големи по 80-100 см Simple Smile)) не е новост....


Shantal - ако пазиш касовата бележка пробвай да я смениш...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 78
гледах едни 105 см. не знам дали няма да се плашат децата, това е до гърдите ми

Къде си ги гледала и каква цена все пак  Whistling Mr. Green
Утре ще отидем до Метро, дано има и да ни хареса  Peace
Днес обиколихме няколко магазина, в Хиполенда само имаше, но бяха 90лв  Rolling Eyes
Благодаря ви , момичета!

# 14
  • София
  • Мнения: 44 027
гледах едни 105 см. не знам дали няма да се плашат децата, това е до гърдите ми

Къде си ги гледала и каква цена все пак  Whistling Mr. Green


само да вметна, че Durango е мъж Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт