Проблеми със съня и....

  • 910
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 81
Здравейте, имам питане към Вас относно проблеми със съня на моя син, който е на 1,4 г.От както се е родил всяка нощ се буди - реве, мрънка, сега като порасна се изправя в леглото и говори нещо.....и иска да яде.Какво ли не опитвах, но не....доприди бяхме махнали среднощното ядене и ядеше в 5 сутринта, но от 1м. е кошмар - иска да яде в 1ч., после в 4. , буди се пак, не може да заспи...И става в 5,30-6ч.,а ляга към 20,30-21ч. До по-късно никога не е спал!Ляга в 11-12. спи два часа и това е за през деня. И като цяло си мрънка, все за нещо приревава, на едно място не може да стои- гледам да съм внимателна с него, но понякога едвам издържам. Та питането ми е  - какво може да е обяснението на всичко това?Дори педиатърката го е забелязала при посещенията ни, че е все раздразнителен, ревящ и му предписа хомеопатични таблетки - ДОРМИКИНД, но няма ефект от тях..Ще чакам с нетърпение отговора Ви.

# 1
  • Мнения: 5 760
Обичайно за тази възраст! Освен това усеща и Вашето раздразнениие и това го прави още по-неспокойно. Добре е всеки ден да зе разхожда сутрин и следобед по 1 час на чист въздух, да не гледа телевизия, детски филмчета, а за вечеря можете да даватае по-засищаща храна- супа със сухарче и малко мляко около 100 мл. или каша в общо количество около 200-220 мл.

Общи условия

Активация на акаунт