Помощ, зима идва, групи за игра

  • 645
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Цитат
Zdraveite!
Zmata doide i se 4udi  kak 6te "udarjim"na6ite malki sakrovi6ta vka6ti.Otskoro jiveia na novo miasto,kadeto ne poznavam nikogo.Tova me nakara da si spomnia za edna "praktika"izpolzvana v dr.strani-maiki(ba6ti)na detca na priblizitelno ednakva vazrast se sabirat na grupi(3-5),izvejdat gi zaedno,sabirat se po domovete,....vaob6te sazdavat im zabavlenia grupovo.Neznam dokolko prilojimo e za "na6ite standarti",no az s udovolstvie bih u4astvala v ne6to podobno v novia si kvartal.Jiveia v Bankia i bih se zapoznala s novi hora i detca.
I,vaob6te,interesno mi e kak vi se struva podobna ideia.

Здравейте!
Зимата дойде и се 4удя  как 6те "удържим"на6ите малки сакрови6та вка6ти.Отскоро живея на ново място, където не познавам никого.Това ме накара да си спомня за една "практика"използвана в др.страни-майки(ба6ти)на деца на приблизително еднаква възраст се събират на групи(3-5),извеждат ги заедно,събират се по домовете,....въобще създават им забавления групово. Не знам доколко приложимо е за "на6ите стандарти",но аз с удоволствие бих у4аствала в не6то подобно в новия си квартал.Живея в Банкя и бих се запознала с нови хора и деца.
И, въобще, интересно ми е как ви се струва подобна идея.

-------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 10:10 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 4 204
И аз усилено търся такива групи.Синът ми е на 1г.5м.За сега го водя само на музикални занимания, но е един път седмично около 45-50 минути.Искам да намеря майки, живеещи до Сити център и да се събираме в някое клубче 1-2 пъти седмично с децата, или да се присъединя към вече създадена такава група!

# 2
  • Мнения: 199
Герка,колко жалко,че не сам те "открила"по-рано!!!До преди месец живеех точно в този район! Cry

# 3
  • Мнения: 418
И аз усилено търся такива групи.Синът ми е на 1г.5м.За сега го водя само на музикални занимания, но е един път седмично около 45-50 минути.Искам да намеря майки, живеещи до Сити център и да се събираме в някое клубче 1-2 пъти седмично с децата, или да се присъединя към вече създадена такава група!
Какви са тези музикални занимания за толкова малко дете?Ти направо ме уби.

# 4
  • Мнения: 4 204
Музикалната група.Има деца от няколко месечни до 4-5 годишни.Поне ана такива съм попадала.Най-много са децата на възраст 1-2 годинки.
Има зала с пиано и ръководител.В първата част майките са седнали в кръг на земята, а през втората част сме прави в кръг.Пианистката свири и пеем лесни песнички и показваме с ръце или танцуваме.Децата са в кръга.Не ги караме да правят нещо.Някои се разхождат, някои се търкалят, някои седят в скутовете на мама,някои танцуват и показват като големите.Идеята е да се съберем и да слушаме детски песнички, разучаваме ги и ако децата се забавляват-какво по-хубаво от това.
Аз ходя в църквата зад Хотел Родина,там в една странична стаичка се влиза и се помещава нещо като център.7лв е на посещение с продължителност около 50мин.Всеки петък от 9,30/10,30/11,30.Има и на още две места.От една седмица има в дома-музей на Борис Христов.за съжаление нямам телефони, но ако ви интересува ще питам.този петък пропуснах, защото детенцето  скоето ходим се разболя,а на мен ми е неудобно да ходя пеша от нас до Родина.

# 5
  • Мнения: 4 204
Герка,колко жалко,че не сам те "открила"по-рано!!!До преди месец живеех точно в този район! Cry
:

 Sad Sad Sad
и аз съжалявам.
сега ходя в едно клубче зад нас 1-2 пъти седмично, но моя още не иска без мен да стои!

Общи условия

Активация на акаунт