Коледна украса - откъде?

  • 1 821
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Здравейте,

тази Коледа ще ни е първата тримата заедно  Simple Smile Затова съм решила да се постарая и да украся целия апартамент. Катето много се впечатлява и искам да я зарадвам  Heart Eyes Знам, че на много места продават, ама аз търся разнообразие и приемливи цени.

Чакам предложения   bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Незнам къде е лудницата,където си Laughing ама в Метро и Джъмбо има изобилие

# 2
  • Мнения: 150
Аз съм се наканила да ходя в Джъмбо сега,а вече бях по хипермаркетите- Кауфланд,Метро,Практикер и Бриколаж
за там впечатления-в практикер нищо не се е променило-скъпо и не съвсем качествено.
В бриколаж някои неща са по-скъпички,но пък са наистина хубави,заложили са на някаква непозната за мен марка,която прави много стилни украси например в черно със златни кантове и тн. очите ми останаха в едни звезди,големи такива и сякаш оплетени от някакви много готини неща с лек,ненатрапчив брокат по тях.Хубави бяха и едни светещи кълба (има ги в зелено, бяло,златно и червено и са на ток..чуднички Simple Smile
За кауфланд не знам..предубедена съм малко и оттам взех само няколко гирлянди.
В метро имаше хубави неща на  добри цени,но не знам колко са качествени,още нищо не е опадало-но има време..
Абе май съм твърдо За Бриколаж  Laughing


А в Джъмбо какви са цените на украсата?

# 3
  • Мнения: 479
Лудницата е София  Laughing

Благодаря за отговорите   bouquet Чакам още  Mr. Green

Днес имам път до Джъмбо, ще пиша после за цените  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 11 657
Коледна украса има и в Бриколажа и като че ли там е най-богата и най-скъпа.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 960
Много хубави, качествени и РАЗЛИЧНИ неща има в Айко на пътя за Божурище, срещу Метро 2!

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
В складовете на София прес.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 679
Аз също съм за Бриколаж  Peace
Тази година не са се постарали като миналата, но пак има много красиви неща.

# 8
  • Мнения: 45
Открих в итернет статия за магазин за коледна украса на ул. Ильо Воивода 11, бил много голям. Смятам да отида да го разгледам в сьбота и ще ви кажа дали си бива. В Джьмбо ходих и бих казала, че ми изглежда като магазин за 1лв., много кичозни неща, не ми хареса нищо.

# 9
  • София
  • Мнения: 115
Здравейте, момичета.  StopВчера ми подариха много ефектна черно-златиста новогодишна украса, Embarassed но ..............на мен нещо черното май не ми е много при сърце, Embarassed може би съм малко старомодна, та- ако някоя от вас много харесва черна новогодишна украса може да направим някаква размяна /аз предпочитам червеното и златистото/, нека ми пише на лични. Украсата е купена от Бри Колаж и съдържа - 4 свещи, покривка от органза, 5 топки и 2 герлянда /черни със златни коронки/. Mr. Green

Весели празници на всички!!! santa2

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 13:06 от Diana_321

# 10
  • Мнения: 98
А на бг-мамма на благотворителния нямаше ли да има и украса?

# 11
# 12
  • Мнения: 147
  И аз съм за Бриколаж. Бях там преди две седмици и ахнах, страшно красиви неща, като всичко беше подредено по цветове. Утре смятам да отида да пазарувам,досега винаги съм оставяла за последния момент, когато вече всичко се е обрало.

# 13
  • Мнения: 479
Вчера бях в Джъмбо и наистина е голяма трагедия. Има разнообразие, ама на боклуци  Naughty Насилих се да си харесам нещо, за да не се чувствам прецакана, че съм отишла  Tired

# 14
 PeaceБриколаж е Мутра!!!

Общи условия

Активация на акаунт