куфар или сак?

  • 3 544
  • 53
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
с какво пътувате ? аз се чудя понеже имаме 1 голям куфар и няколко сака...сега   аз ще се прибирам  с куфара , количката и кошарата. а мъжа ми се чуди дали да не купи още един куфар, събира повече... но пък навръщане как ще се съберат двата в багажника на колата Thinking + количката и кошарата .
въобще възможно ли е всичко това в един багажник?
споделете с какво ви е по- удобно да си пренасяте багажа, да купуваме ли друг куфар или със сак ще е по- добре newsm78

# 1
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Зависи каква кола имате.
Ние когато пътуваме заедно сме с голям куфар,а когато пътувам сама съм със сак.
На мен лично куфарите ми допадат повече, защото по-добре си подреждам нещата Wink в тях.
Успех

# 2
  • Spain
  • Мнения: 3 750
за какво тие коли4ката? ако трябва ще си купи6 една за 20 лв в бг-то!

# 3
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
за какво тие коли4ката? ако трябва ще си купи6 една за 20 лв в бг-то!
20 лв? 10 евро? newsm78 ай стига бе Laughing
тя моята е лятна и не заема много място, но пък най- вече я вземам да удържа опърничавата из летищата докато чакаме. освен това имаме престой на барселона 40 мин Close
аз без количката не мърдам, ставам див петел иначе Laughing Crazy

Teor, и на мен ми е по прегледно в куфара Grinning, отварям го и всичко ми е пред погледа и не се мачкат дрехите толкова, и не е нужно да ровя като кокошка на боклук като търся нещо Mr. Green
в бг имаме волво, те уж са им големи багажниците...

# 4
Харичка, аз съм приготвила куфари. Даже вчера в шопинг центъра купих един и за половинката (няма да кажа как ме гледаха хората мъкнейки куфар и говорейки по мобилният Crazy Embarassed. Сигурно си мислеха, че прекарвам бомба). И аз това се притеснявам колата дето ще ни чака в Б-я дали ще ни събере. Два големи куфара, количката и чанти за децата плюс ръчният багаж като камери и камкордери, чупливи подаръци Crazy

# 5
  • Мнения: 1 959
Винаги пътувам с куфар щото то сака нищо не може да събере

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хо хо, да си дойдем на думата  Wink Ето неЩо,което ме вълнува и мен  Grinning
Ние принципно пътуваме с куфар и тролей. Зна4и миналата година като си ходихме със самолета бяхаме аз,татето и Джулийка. Пътувахме с големия ни куфар,един голям тролей ( средния размер дето не дават да го ка4ваШ като кабинен багаж ),в който бяха неЩата на дребното,коли4ка и травел кот. А Щях да забравя видеокамерата,фотоапарата ( не дигиталения а другия,големия  Twisted Evil ) и 4антата от коли4ката на малката с вътре памперси,кат дрехи и разни неЩа от първа необходимост  Twisted Evil
Тая година с колата Ще бъдем със съЩия багаж плЮс може би оЩе един малък тролей и оЩе някоя Щуротия и някое друго подаръ4е за родата  Twisted Evil
Колата ни е доста голям багажник,но сигурно Ще остане да сложим и неЩо вътре  newsm78
Аз ли4но саковете много не ги оби4ам Щото вътре вси4ко се ма4ка яко  Thinking

# 7
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Харичка, аз съм приготвила куфари. Даже вчера в шопинг центъра купих един и за половинката (няма да кажа как ме гледаха хората мъкнейки куфар и говорейки по мобилният Crazy Embarassed. Сигурно си мислеха, че прекарвам бомба). И аз това се притеснявам колата дето ще ни чака в Б-я дали ще ни събере. Два големи куфара, количката и чанти за децата плюс ръчният багаж като камери и камкордери, чупливи подаръци Crazy
а ,и аз това мисля Thinking
куфар и сак се събират, ама два куфара? и то големи....
направо незнам, аз затова питам някой дали я е правил тази гимнастика Mr. Green

# 8
....аз затова питам някой дали я е правил тази гимнастика Mr. Green
Скоро ще я направя. Освен да се напъна да докладвам от мястото на събитието как сме се натъпкали в колата, друго не остава newsm78

# 9
Най-много да ме сложат отзад да бягам с единият куфар след колата, тикайки количката Crazy Crazy Whistling Laughing

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
mcdirock че, ама вие да нямате миниван? Laughing
много багаж, аз се притеснявам и щото ще пътувам с една дружка...ще минат да ме вземат от нас , и тя с багаж и тя с куфар #Crazyевентуално де, ако мъжът ми се пада да е в командировка.
в краен случай вземам метрото и ...
на мен навръщане ми е чуденката , ако сме с два големи куфара , количка, кошара ( малката е свикнала много , само там спи), видеЛокамера, лаптоп, ръчен багаж , две деца и половина......

# 11
  • Italia
  • Мнения: 4 492
....
в бг имаме волво, те уж са им големи багажниците...
И ние съЩо.... Истина е ,4е багажниците са бездънни само дето ние сглупихме и не си купихме комби ама ниЩо  Wink
И аз без коли4ка на летиЩето не стъпвам  Naughty Grinning

# 12
  • Мнения: 1 959
jara  Вие с каква кола ще патувате щото нашата сабира 4 куфара без проблем да ви я заема Grinning

# 13
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Най-много да ме сложат отзад да бягам с единият куфар след колата, тикайки количката Crazy Crazy Whistling Laughing
хихихи, представям си хонда турбодизел задминава колата с куфарите   newsm01 newsm52 newsm52 afwitch

ще чакам да кажеш как е било Hug

# 14
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
jara  Вие с каква кола ще патувате щото нашата сабира 4 куфара без проблем да ви я заема Grinning
ари бе ! Mr. Green Mr. Green
казвай марката на колата, купувам ! newsm47

Общи условия

Активация на акаунт