много хубава статия за всички "дебеланковци"

  • 911
  • 4
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 487
 Peaceстрахотна статия   bouquet

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Дано повече хора разберът,че ключът за всичко е воля и достатъчно знания.Един режим на хранене се създава за цял живот.Човек не бива да изпада в крайности. Peace
Браво за статията. Peace

# 3
  • Мнения: 46 429
Това за мен е поръчкова статия на диетолозите, клиентите им масово се ориентираха към Дюкан и Аткинс Peace

Поне от личен опит - включа ли въглехидрати, край със свалянето  Tired за задържане, балансираното хранене е супер, но за отслабване, тц.

Спазването на безвъглехидратен режим за определен период, после балансирано хранене, след това пак безвъглехидратен - това според мен е разумното решение.

# 4
  • Мнения: 40
Ау много интересна статия Joy сега разбирам какво може да направи човек, като иска да стане част от референтна група, която го отхвърля... #2gunfire
В тази статия прочетох много глупости, които искрено ме забавляваха...смяла съм се с глас... тези момиченца да бяха разгледали малко повече литература по темата, а не само няколко поста във форумите...
Много несериозно отношение от тези дами, ако наистина са журналистки и професионалистки Thinking

Общи условия

Активация на акаунт