Курс за бъдещи и настоящи мами - Пазарджик

  • 14 491
  • 278
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 938
Момичета, за да не товаря пазарджишката тема, реших(ме) да пусна тази, в която да обсъждаме всичко, което е свързано с курса. Тук ще се публикуват съобщения, ще обменяме информация, свързана не само с курса, а и с всичко, което ни вълнува около бременността, раждането и отглеждането на нашите деца. Peace

Бъдещи мами:

mother of pearlS -  stork-boy , Никол
Stefaniva -  stork-girl, Стефан
Ели -  stork-boy
ani_00 - ?
Деси -  stork-girl
C_v_e_t_i - stork-boy
an_iv - ?
Zora* - ?
Настоящи мами:
Nellina - Марио и Йоана
Луда Яна - Божидар
Ването - Георги
NELCHO - Димитър
Вера - Александър
Лушка - Калоян
Ели - Ани
Деси - ?
Гери - Здравко и Елица
Вени - момче 
soniamari  - Слави, Вяра
mutsunka - Александра, Камелия
Ани1 - Никол
Анелия - Александър-Макс
misha777 - Калоян
    Помагайте за имената на липсващите мами и бебета, плс!
Част от нас:


От ляво надясно: Гери, Яна, Нели, ак. Екатерина Антонова, Соня, Нели, Ели, психолог Петя Генчева

Вижте повече тук:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=300552&pid=8518618

Масаж на Гогата след баня:
http://nikol16.multiply.com/video/item/2/2

Най-нежното нещо...
http://www.vbox7.com/play:9111b6a2

Как се реже пъпна връв
http://vbox7.com/play:2cdde691

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 22:18 от Nellina

# 1
  • Мнения: 941
Eeeeee разгеле - най-после ще можем да си обсъждаме курса без да ни обвинят , че спамим Peace

А защо не добавиш в първият си постинг мамите, които ходят на курса и тези, които ходеха и вече си гушкат бебоците...малко статистика да вкараме  Grinning

Иначе за протокола - днес мамите от курса за настоящи и бъдещи мами, след отправена покана, присъстваха на презентация организирана от страна на Прокредит банк, която се проведе в пленарната зала на Община Пазарджик. Присъстваха много мами с деца - (над 30 мами мисля   Thinking ).
В края на презентацията си екипа на банката в Пазарджик ни прикани да представим курса и неговата функция - Неллина се справи блестящо, като не пропусна на няколко пъти да спомене и Центъра за социални услуги и  ак. К.Антонова от МБАЛ Пз и психолога Петя Генчева от Комплекса. 
Описа доста колоритно кога, защо и  къде се провежда този курс.
Покани присъстващите да се присъединят към курса вкл. и младият персонал на банката  Laughing
Имаше обща снимка с маметата от курса и екипа на банката.
От наша страна бяха: аз  Wink , Неллина, Анелия, Ванчето и Ани (нова мама)...
Много ни се радваха всички...а и да не забравя имаше шведска маса както и кът за децата...и всички мами, които бяха дошли с децата си...можеха да си отдъхнат за час от тях, заради наглеждащите ги момичета..(така и не разбрах от банката ли бяха  newsm78 )

Утре ще има материал във в.Знаме за събитието.
За съжаление нито ак.Антонова можеше да присъства, нито Петя от Комплекса , но имаше други социални работници, които дойдоха да ни подкрепят....

Нелката се справи пърфект - нали си ни е учителка - успя да привлече вниманието на присъстващите....


п.с. дано не съм забравила нещо - тази бременска деменция  Joy  взе да ме уморява вече

# 2
  • Мнения: 2 577
Честита нова тема!
Да е дълга и ползотвторна!

Съжалявам, че не можах да дойда на срещата, било е интересно!


Ако някой има телефон на Ани/ с дългата черна къдрава коса/ да и се обади, защото тя не знаеше кога има курс...




Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 22:01 от Луда Яна

# 3
  • Мнения: 1 938
Да, Гери, забрави за себе си. Simple Smile
Искам да благодаря на Гери, без която нямаше да мога да се справя! Гери, благодаря ти!    bouquet
Искам да благодаря на Ването, че намери начин и остави Гогата, за да дойде да ни подкрепи!  bouquet Благодарим и и за това, че ни запозна с нова бъдеща мама, която ще посещава курса!  bouquet
Благодаря и на Анелия, която откликна веднага на призива ми и се отзова!  bouquet
Момичета, страхотни сте! Hug Hug Hug

Яна, аз не и знам телефона на Ани, но Петя каза, че курс ще има следващата седмица и всички ще бъдат известени с SMS. Peace

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 22:19 от Nellina

# 4
  • Мнения: 529
Пу, и аз тука!
Честито нова тема!   bouquet
Как върви курса? Много ми се иска да идвам,но не мога.... като седя толкова време и после не мога да се движа  Tired
Но ще Ви следя от тук  Peace

# 5
  • Мнения: 1 938

Утре ще има материал във в.Знаме за събитието.

Материал в днешния брой на в."Знаме" няма. Надявам се утре да има. Peace
Обаче има огромна статия, посветена на mimsat от форума. Тя е идвала на сбирката, посветена на Световната седмица на кърменето, с бебе Екатерина. Peace

# 6
  • Мнения: 1 938
    Момичета, Катето ми се обади днес. Разказах и как мина вчерашното мероприятие.
Замисълът беше всички мами да си кажат мнението за курса, но сценарият беше променен.  Twisted Evil
    Катето ще си дойде в събота. Ще има курс другата седмица!!! Peace Праща ви поздрави и целувки и каза, че вече много се е затъжила за нас. Обещах да предам прегръдки от нея за вас. Ето ги:  Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 77
EEE, Нелка, страхотна си! ПОздравления за представянето, не се съмнявам, че си се справила блестящо. И овации за новата тема!!!!!!!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet
Сонче, още малко остана.Не мисли много за това и бебка сама ще се появи като изненада.Знам, че е изнервящо, но...търпението си струва.
Аз се боря с температура, от вчера ме гепи някакъв вирус при моята разходка из центъра и ...гадна работа, разхождам се с маска денонощно, пада, покачва се.Гледам да не пия лекарства, нали до 38 градуса организмът сам се бори, но моят е доста изтощен...По бабешки рецепти се лекувам с някое парацетамолче, за днес само едно.
Целувки за всички от нас с Митачето!

# 8
  • Мнения: 941
Целувки на Митачето и от нас  Heart Eyes

Нелка има нови бремелинки по пазарджишките теми....iv_an ; cveti_ ; danielka ;  и имаше още 2 от Пазарджишката на кито не им помня никовете - и трите са питали за курса...хубаво е за следващият път да го предупредим поне 2 дена преди курса  Peace

Бе Сончето днес само сутринта се е отчитала  Thinking

# 9
  • Мнения: 1 938
И от мен целувки на Митака и на Гогата! Heart Eyes

Гери, така е. Peace Ще известя кога ще бъде курса във всички теми пак! Mr. Green

Аз мисля, че ако има събитие със Сончето, Яна ще ни извести - би трябвало тя да знае. Peace Щом си мълчи, значи Сончето не е родила още. Ще чакаме ... Grinning

# 10
  • Мнения: 941
Ми то и аз като тръгна за Пловдив (дай боже да е февруари месец  Praynig ) да не мислиш, че ще пиша  Naughty ...ще пиша чак като се прибера или след като се обадя на някоя от вас, да и кажа че е минало вече...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 858
Здравейте пазарджишки мами  Simple Smile  Най-после намерих нещо за тоя курс Simple Smile  с Даниелка и ан_ив сме заедно във форума мартенски майки. Казвам се Деси по принцип съм от Пз и сега съм си тук поне докато родя март живот и здраве  Simple Smile  Ще следя какво пишете тук относно курса и може би ще се присъединя като оздравея че сега съм малко болна.   Hug

# 12
  • Мнения: 1 938
Добре дошла, dessiss!     bouquet
Чудесно е, че се увеличаваме и ще се радвам да се запознаем на следващата сбирка на курса! Hug Hug Hug

П.П. Деси, синьо или розово щъркелче да ти сложа за статистиката? Flutter

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 23:41 от Nellina

# 13
  • Мнения: 1 938
Ми то и аз като тръгна за Пловдив (дай боже да е февруари месец  Praynig ) да не мислиш, че ще пиша  Naughty ...ще пиша чак като се прибера или след като се обадя на някоя от вас, да и кажа че е минало вече...
Тъй, тъй...
То нали и поверие има такова - като тръгне да ражда бременната, да не казва на много хора, за да и е леко раждането. Grinning

# 14
  • Варна
  • Мнения: 858
 Hug  Ами аз още преди седмица карах Даниелка да дойдем да ви открием,но нещо не стана работата,а за следващата ви сбирка ако съм здрава вече ще дойда,стига да разбера кога точно е и къде. Simple Smile  Ще накарам и Дани да дойде ако иска. А и забравих да кажа ,че чакаме момиче,поне за сега е момиче Simple Smile  На 4Д-то в Пловдив така ни казаха.

Общи условия

Активация на акаунт