ФМ в Пловдив

  • 1 613
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 232
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добри специалисти по ФМ в Пловдив, изпитани от вас, мамита? Всъщност доколкото четох навсякъде сега между 11 и 13 г.с. трябва да отида на нухална транселуценция което се води 1-ва ФМ. Така ли да кажа когато си записвам час?

Мерси предварително

# 1
  • Мнения: 641
Иди в клиника "Селена" при др.Матев,аз ходя там и съм доволна.Даже днес ходихме с мъжа ми да видим как се развива бебка.
Доктора е добър специалист и страхотен човек.

# 2
  • Мнения: 28
Emily_,и аз ходих на ФМ в Селена.Доволна съм

# 3
  • Мнения: 46
Аз ти препоръчвам в Пещерска,но и Селена става,успех

# 4
  • Мнения: 232
Много ви благодаря. Относно цената доколкото знам е 80 лв, нали?

# 5
  • Мнения: 134
Препоръчвам горещо д-р Васил Даскалов - Медицински център "Медикус Алфа" - предварително записване на тел. 032 63 44 63.

Всъщност доколкото четох навсякъде сега между 11 и 13 г.с. трябва да отида на нухална транселуценция което се води 1-ва ФМ. Така ли да кажа когато си записвам час?
Първата ФМ се прави между 11 г.с. и 13,6 г.с. Задължително трябва да кажеш, че си за ФМ, за да ти дадат извънреден час, защото със сигурност няма да има свободни часове в близките дни.
Цената за ФМ не е по-различна от тази за всяка друга визита при д-р Даскалов - 55 лв.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Stefaniva ,цената за ФМ при Даскалов е 80 лв.Не е 55 лв.Феталната ехокардиография струва 55 лв.Ние ходихме преди два месеца.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 146
За фетална морфология в Пловдив имам доверие единствено на д-р Даскалов, цената на прегледа е 80 лв.

# 8
  • Мнения: 134
Съжалявам, че съм дала невярна информация, но аз от самото начало следя бременността си при д-р Даскалов и никога не съм плащала повече от 55 лв. Може би 80 лв. е цената при еднократно посещение само за ФМ.

# 9
  • Мнения: 45
и аз ходих преди 2 дена при д-р Даскалов в Медикус Алфа. Казах че съм за ФМ когато си записвах час и като отидох на прегледа също. Незнам какво ми е правил ФМ или фетална ехокардия или там каквото беше писала Елфита /незнам каква е точно разликата между двете/, но накрая ми струваше 55 лв и ми дадоха диски със снимки и клипчета.

# 10
  • Мнения: 6 206
Също д-р Даскалов препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт