за какво е този форум?

  • 835
  • 4
  •   1
Отговори
Моя въпрос е:за какво е Този форум при положение че имам много теми, които засягат майките очакващи бебета през дадените месеци, а много от темите които са пуснали те са преместени.наблюдавах някои от темите които се четат най-много и се пълнят.Ами аз съм възмутена.Не виждам нито обмяна на опит нито съвети(в пове4ето теми).Там жени които се познават лично или от Интернет пространството се поздравяват"ама ти чудна тема си направила","браво все по добра ставаш","НИЕ ходихме на консултация и се върнахме".ето това се чете.А тези теми, в които се задават въпроси се местят "майки,бъдещи и настоящи".Защо?Тук какви сте СВРЪХЕСТЕСТВЕНИ МАЙКИ ли?Най-знаещите,най-компетентните и само си се поздравявате и споменавате какво чудо е да родиш и че ако не родиш нормално и не кърмиш не си майка(а някакво подобие може би).просто съм възмутена.ТОВА Е ФОРУМ ЗА ОБМЯНА НА ОПИТ А НЕ ЗА КРИТИКА НА НЕРАЖДАЛИТЕ(по естествен начин)И НЕ КЪРМЕЛИТЕ ИЛИ ЗА ПОЗДРАВИ И ХВАЛБИ ОТ СОРТА НА НАПИСАНОТО ПО-ГОРЕ.
         

# 1
  • Мнения: 267
Много мило, че ни отвори очите. Като човек, който не пише особено редовно и не е особено ентусиазиран от това, че в една отчетна тема има по 150 човека и определено си е говорилня, пак мога да ти кажа за какво служат тези теми - че като забременееш, съвсем не ти стига да четеш информативни теми, да четеш за майки, които са родили отдавна и вече са спокойни и уверени. Имаш нужда да видиш, че има още някой като теб току-що заченал, дали по-напред от теб с информацията, или не, но като се съберете няколко човека в еднакво положение, определено обменяте информация, доста по-бързо и по-ефективно понякога. Аз например нямам много близки бременни приятелки, ако имах, вероятно нямаше да пиша тук, но ми трябваше някой, с който да съм в крачка какво става, не който да ми дава съвети като преминал, а заедно да тръпнем. Да знам, че като нещо супер незначително ми излезе като питанка, ще мога да питам и да получа бърз отговор и успокоение. А чета доста, и не само тук. И пак казвам - дори не съм от редовните и вманиачените. Не ме интересува колко са красиви темичките и кой има рожден ден, искам да видя бременните в моята седмица кога усещат бебето си, аз навреме ли се движа, от по-ранно усетилите ли съм или не, на едно място да получа текуща информация и за изследвания, и за прегледи, и за неразположения и да знам, че съм обградена от някакви себеподобни.

И мен много неща ме дразнят в този форум, защото, нормално има хиляди потребители, но най са ми интересни такива като теб, които си чешкат самочувствието и излизат над стадото да им отварят очите и то за неща, които е някак си елементарно да се сетиш и самичка, а не да задаваш риторични въпроси. Дано бях изчерпателна все пак, след като питаш.

# 2
  • Мнения: 9 973
мацко ти повреди ли се Thinking Whistling
Има си модове,питай тях Wink

# 3
И ето пак се чете само това за което някой може да се хване.Тези въпроси на които си отговорила само красят основния който беше защо теми с конкретен и съществен въпрос биват преместени?Не смятам че ще отворя очите на който и да е.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Има си Правила...коя тема за къде е остави ние модераторите да преценим.

Общи условия

Активация на акаунт