Аз ли съм много чувствителна или....?

  • 4 775
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
Проблемът не е голям,даже за повечето хора не е проблем,но аз взех да се дразня страхотно напоследък.Винаги съм била слаба,но за няколко месеца поради различни причини,качих 5-6 килца,които си личат.
Няма познат който да не ме е срещнал,и да ми е казал,че съм надебеляла.Гадно ми е ставало ooooh!,ама не съм отговаряла по никакъв начин.До вчера-1 колежка ни черпи с еклери за р.д. и другата с,която работя направо ме срази"Млада жена  си,а така си се запуснала,гледай какво дупе имаш,приличаш на 40-годишна лелка"Зяпнах я като ударена с мокър парцал.Човек вижда много добре недостатъците си,но колкото и да сме грозни и дебели,имаме достойнство и чувства,и аз това го приех много навътре.Плаках цяла вечер и си мислех аз ли не съм в ред нещо или хората са много нетактични? Rolling EyesКак да парирам такива доброжелатели?Благодаря ви ,че ме изслушахте,сега ми е малко по-леко,въпреки многото килограми... Tired

# 1
  • Мнения: 107
Всяка жена е чувствителна на тази тема. Не си само ти.
Сигурна съм, че и твоята колежка си има недостатъци, избери подходящ момент и й отговори подобаващо. Може би това ще я научи да си трае.

# 2
  • Мнения: 231
И то що не я затапи тая простакеса, тя да не е расла на някое дърво #2gunfire
И защо пък и се връзваш, някои хора от злоба като не могат друго направят и плюят отрова като змии.

Аз пък в периодите в които съм била 2-3кила отгоре и като ме питат що така им отговарях:
 - Ми не искам довечера к'ат си легнем с мъжо да тропаме като костенурки  Mr. Green

Тя ако е решила да се яде с теб,утре пък като отслабнеш ще пита да не си болна....ясни са ми тия свраки Close

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Да, това е темата, на която жените са най-чувствителни (и изобщо темата за външността).  Peace

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
И аз бях качила някое и друго кило. Среща ме една позната и с присъщата си тактичност ме попита бременна ли съм или съм "насвиняла". В отговор с усмивка я запитах кофти козметика ли ползва или просто от възрастта изглежда така в лицето.  Grinning

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Не се разстройвай, а  си гушни слънцичето, което има празник днес и се усмихни.   bouquet
И аз бях качила някое и друго кило. Среща ме една позната и с присъщата си тактичност ме попита бременна ли съм или съм "насвиняла". В отговор с усмивка я запитах кофти козметика ли ползва или просто от възрастта изглежда така в лицето.  Grinning
hahaha Joy
Браво на теб! Точно така се прави, ама не на всеки се отдава. И на мен са ми го задавали този въпрос.  #Cussing out Но имаше и положителна страна - правеха ми място в автобуса и аз си сядах  hahaha Joy bowuu. А сега като отслабнах 10 кг. гледат само завистниците и нищо не казват. Такива хора не заслужават вниманието ти.
Тя ако е решила да се яде с теб,утре пък като отслабнеш ще пита да не си болна....ясни са ми тия свраки Close
Peace

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 15:43 от mar4ela5

# 6
  • Мнения: 1 062
Колежката ти е недодялана, нетактична и глупава жена. А на такива не се връзвай. При подобни реплики, отговори с усмивка, мило и саркастично в същото време. Или просто и кажи, че така заоблена, страшно се харесваш и все пак, ако решиш, можеш да отслабнеш, но не искаш, защото сега не можеш да се отървеш от ухажори. И, започни да се харесваш, тогава няма да те дразнят подобни глупави хора.
И изобщо на кукувици, защо се връзваш?

# 7
  • Мнения: 323
И аз бях качила някое и друго кило. Среща ме една позната и с присъщата си тактичност ме попита бременна ли съм или съм "насвиняла". В отговор с усмивка я запитах кофти козметика ли ползва или просто от възрастта изглежда така в лицето.  Grinning
Разсме ме искрено. Heart Eyes
И мен все това ме питат-дали не съм бременна.

# 8
  • Мнения: 71
 Hug Недей да плачеш!  Hug Първо - от това най-много глава да те заболи, а килограмите - ако ти пречат- вземи им се ядосай и ги свали. Понякога отнема време - аз ли не знам - 6 години, докато сваля моите от бременността  Crazy . Сега съм доволна - вече не ми пречат на самата мен.

А колкото до хората - винаги има някой плеснат с мокър парцал, който действа първосигнално и говори без да мисли. Не им се обяснявай - убивай ги с усмивка Wink . Аз отговарях - "трупам за зимен сън!" или "Така съм по-мекичка"

# 9
  • Мнения: 2 388
Когато бях качила кг постоянно ми честитяха. Аз се усмихвах, казвах "благодаря" и продължавах напред. След като не родих една година, спряха да го правят.
И един ден една позната ми казва - "Какво направи? Как така се изпусна? Имаше визия на манекенка."
Аз пък я попитах - "Ти как си? Добре ли си? Жлътнала си много, като гледам. Сигурна съм, че имаш проблеми с черния дроб". Mr. Green

Изобщо не се впрягай от такива "доброжелателки". Hug

# 10
  • Мнения: 378
И аз бях качила някое и друго кило. Среща ме една позната и с присъщата си тактичност ме попита бременна ли съм или съм "насвиняла". В отговор с усмивка я запитах кофти козметика ли ползва или просто от възрастта изглежда така в лицето.  Grinning
Много добър реванш Peace Към авторката:можеш винаги да си го върнеш по един такъв тактичен начин.

# 11
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
Ми ще ям пък,да не ме хранят те bashто простотията и злобата ходят по хората,не по гората..... и кво пък 40 годишните да не са лелки,твойта колежка ако, се мисли за такава не я разубеждавай.Освен това като гледам,задава се рецесия и глад,та някое и друго килце отгоре не са излишни Joy JoyЩот аз цял живот съм гладна,дебела и....злобна!!!!

# 12
  • Мнения: 231
"Трупам за зимен сън" ми хареса Laughing
Аз не чакам други удобни моменти, направо си ги праскам едни... но мисля че не е начина и ти да отвръщаш със злоба Peace

# 13
  • Мнения: 100
Ами на мен хич не ми пука, честно казано, изобщо не съм чувствителна на тази тема! Никога не съм си и позволила да коментирам външния вид на някой, освен на най-близките си и почти винаги е било под формата на майтап и хората, които си го позволяват с мен са ми сред най-неприятните. Много трябва да няма какво да кажеш на някой, че да се хванеш за външния му вид. А такива "недодялани, нетактични и глупави" жени, както каза някой по-горе, като тази от твоя пример, винаги ще ти намерят някакъв кусур - я ще си дебела, я ще имаш сенки под очите, или ще си прекалено слаба... Истината е че са дребни душици, които живеят за това някой да е напълнял някое кило или да има някакъв друг външен "кусур", за да си вдигат самочувствието и да си намират тема да поклюкарстват с други дребни душици. Спокойно, не се връзвай толкова!  Hug

# 14
  • Мнения: 1 284
И аз бях качила някое и друго кило. Среща ме една позната и с присъщата си тактичност ме попита бременна ли съм или съм "насвиняла". В отговор с усмивка я запитах кофти козметика ли ползва или просто от възрастта изглежда така в лицето.  Grinning
Разсме ме искрено. Heart Eyes
И мен все това ме питат-дали не съм бременна.


И аз имах период с 5 килца отгоре - тогава роднина на приятеля ми го питал да не би да съм била бременна.  #Crazy
Та от тогава не съм ходила у тях Naughty Сега ми е все тая, ама тогава много се бях обидила. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт