Междусемейни отношения

  • 3 322
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
На повечето от нас жените, ни се е случвало да получаваме оферти за секс от приятелите от съпрузите.

Тъй като живея в чужда държава действа по този принцип.
Аз се правя ,че не разбирам за какво ми говори, не разбирам езика много добре
и след това разказвам на мъжа си всичко , за което става въпрос.На мъжа ми не му е много приятно, но ме уважава , че казвам истина.

А ,вие
Какво вие мнението?Имали сте такиви случки?

# 1
  • Мнения: 4 664
 Само да попитам дали съм разбрала правилно...Приятел на мъжа ти ти прави оферти, ти се правиш че не вдяваш, после ходиш и разкаваш на съпруга си, той ти вярва и Не нацепва канчето на "големия си приятел"? Rolling Eyes

 По темата, не ми се е слагал приятел на мъжа ми.

 Радва ме обаче факта, че има официално и доста мъжки курви за да не се плюе само по женските такива Mr. Green

# 2
  • Мнения: 473
Не споделяй с мъжа ти тези неща. Справяй се сама с предложенията, защото така само подклаждаш излишна ревност.  Поне при нас е така. Мъжът ми ако разбере, че някой проявява интерес към мен направо обезумява и започва да ме дебне и ревнува, което предизвиква безсмислени скандали. Нахалниците можеш лесно да разкараш, без изобщо това да рефлектира върху отношенията с мъжа ти. Преди години една много възрастна баба ми беше казала: Мъжът трябва да знае жената само от кръста надолу!  Laughing На мен тогава това ми прозвуча много грозно и първобитно, но всъщност наистина понякога е добре да пазим тайни от мъжете си, за да запазим хармонията в отношенията. Не да ги лъжем, а да им спестяваме излишни тревоги.

# 3
  • Мнения: X
Не точно с приятел,а с ...нещо като бизнес-партньор.
Нямаше как да се направя,че не съм разбрала,беше ми казано директно и ясно.
И аз също директно и ясно казах,че не проявявам интерес.И с това се приключи...поздравяваме се за празници и рожденни дни и толкова.На съпруга си не съм казвала.Не виждам смисъл.
За мен нищо особено не е станало.
Повечето мъже действат по една желязна за тях логика:"Може да не мога да спя с всички жени на земята,но съм длъжен да опитам."
Аз пък съм в правото си да отказвам.

# 4
  • Мнения: 107
Спестявала съм такива истории на моя мъж, но в случаи, когато предложенията са идвали от мъже, които не са ни близки или приятели.
Но ако наш приятел го направи, бих споделила с мъжа си просто защото този човек вече няма да ни е приятел. Естествено преди това директно ще съм отрязала въпросния досадник.

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 15:29 от Hibernia

# 5
  • Мнения: 115
На повечето от нас жените, ни се е случвало да получаваме оферти за секс от приятелите от съпрузите.

Изобщо не съм чувала за такава статистика и опитът ми е точно противоположен. Мисля, че и аз бих споделила с мъжа си - това ще му отвори очите, че приятелят не зачита приятелстовото им чак толкова много... Peace

# 6
  • Мнения: 27
Оо да получавала съм предложения - винаги му казвам.
Не съм си мислила дали е правилно просто го правя. Досега не смятам, че съм сгрешила

# 7
  • Мнения: 13
Само да попитам дали съм разбрала правилно...Приятел на мъжа ти ти прави оферти, ти се правиш че не вдяваш, после ходиш и разкаваш на съпруга си, той ти вярва и Не нацепва канчето на "големия си приятел"? Rolling Eyes

 По темата, не ми се е слагал приятел на мъжа ми.

 Радва ме обаче факта, че има официално и доста мъжки курви за да не се плюе само по женските такива Mr. Green
АЗ не живея в България! Тука има няколко вида приятели, за пиене, за работа и т.н.
Тука мъжете са по-отвратителни от българските.

# 8
  • Мнения: 4 664
Тука има няколко вида приятели, за пиене, за работа и т.н.
Тука мъжете са по-отвратителни от българските.
Въпросният от кой тип "приятели" беше? Rolling Eyes

 Относно втория ти коментар, бравос Mr. Green

# 9
  • Мнения: 13
Не споделяй с мъжа ти тези неща. Справяй се сама с предложенията, защото така само подклаждаш излишна ревност.  Поне при нас е така. Мъжът ми ако разбере, че някой проявява интерес към мен направо обезумява и започва да ме дебне и ревнува, което предизвиква безсмислени скандали. Нахалниците можеш лесно да разкараш, без изобщо това да рефлектира върху отношенията с мъжа ти. Преди години една много възрастна баба ми беше казала: Мъжът трябва да знае жената само от кръста надолу!  Laughing На мен тогава това ми прозвуча много грозно и първобитно, но всъщност наистина понякога е добре да пазим тайни от мъжете си, за да запазим хармонията в отношенията. Не да ги лъжем, а да им спестяваме излишни тревоги.
Разбирам те много добре. Как да избягвам  такива нахалници по цивилизован начин?

# 10
  • Мнения: 13
Тука има няколко вида приятели, за пиене, за работа и т.н.
Тука мъжете са по-отвратителни от българските.
Въпросният от кой тип "приятели" беше? Rolling Eyes

 Относно втория ти коментар, бравос Mr. Green
От категоия пиене

# 11
  • Мнения: 115
Мисля, че като фактор влиза и специфичен мачо манталитет при мъжете от Латинска America (напук на католическата култура).
 Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 13
На повечето от нас жените, ни се е случвало да получаваме оферти за секс от приятелите от съпрузите.

Изобщо не съм чувала за такава статистика и опитът ми е точно противоположен. Мисля, че и аз бих споделила с мъжа си - това ще му отвори очите, че приятелят не зачита приятелстовото им чак толкова много... Peace

Защо трябва да е статистика?Аз съм сигурна , че всяка трета жена е получавала такава оферта, но почти никои не говори  за това.Споделям всичко  с мъжа ми , защото не обичам тайните.Казвам всичко и директно, и той го прави същото с мен.

# 13
  • Мнения: 13
Мисля, че като фактор влиза и специфичен мачо манталитет при мъжете от Латинска America (напук на католическата култура).
 Rolling Eyes

Да

# 14
Чувала съм, че южноамериканците по принцип са си такива непоправими свалячи, дето не се съобразяват с никой и нищо! В смисъл, че като си харесат една жена могат да започнат да я свалят и да й правят неприлични предложения дори  в присъствието на партньора й...Тегли им по една майна на български! Със сигурност ще те разберат!

Общи условия

Активация на акаунт