Нещо смешно, което вашите деца са казали II

  • 142 213
  • 1 638
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 821
Да се повеселим заедно. Споделете  Wink.

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Мамо, мамо, това нали е костенурка - костенурка минджа!  hahaha

Благодаря за новата тема!   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 447
Скок в новата тема!


 Hug

# 3
  • Мнения: 2 090
"Мамо,кога че дойди дядо Кольо''(няколко дни ми трябваха да разбера че това е дядо Коледа,и се чудех защо детето се сърди като му кажа че няма да дойде  ooooh!.А в яслата им говорили за подаръците от дядо Коледа,за джуджетата  Joy)

"Аз играх с ЦиЦата'' Shocked (''играли'' шах с дядо си,и той го бил с царицата hahaha)

# 4
  • Мнения: 1 701
Запенила съм се вече да обяснявам, че не трябва да пишка в гащите и че трябва да ми казва преди, а не след това... Rolling Eyes Понеже вече не знам какъв подход да намеря, й казвам, че съм много тъжна и ще плача, щом се напикава, а тя ме гали с две ръчички по лицето и с тъжно-ироничен глас ми казва: "Недееей, касавице, недееей!"  Wink

# 5
  • Мнения: 2 784
След като преди известно време баща и беше наречен дебел, защото бил "Висок и широк", сега е мой ред.
Сутрин е, Калина ми се радва:
-Мамоооо, ти си една хубава дебела мама!
Аз съм бременна в 7 месец и килограмите са ми болна тема.
-Не съм дебела пък!
Детето ме гледа съжалително. Демек, дебела си, ама какво да те правя.
-Добре, ама си кръгличка. Mr. Green
Какво семейство сме се събрали- един висок и широк, една кръгличка и Калинчето- като солетка помежду ни. hahaha

# 6
  • Мнения: 1 001
да се включа и аз в темата.
карах се на сина ми че правеше пакости а той ме поглежда и казва -Не викай че хората спят! hahaha трябва да ви кажа че веднага забравих каква беля беше направил

# 7
  • Мнения: 4 841
Попаднахме на една реклама за витамини "марсианци" с някакъв "говорител", който прави гласа "марсиански" - синът ми поиска да му го купя, аз обясних, че няма, като се мотивирах защо - че това са изкуствени витамини, че истинските са в плодовете и зеленчуците, и т.н. Последва въпроса:
- А естествените витамини и те ли подсилват МАЙМУННАТА система на децата???

# 8
  • DE
  • Мнения: 967
 галиа, умничко ти е момчето!!!!!

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
...........-Не съм дебела пък!
Детето ме гледа съжалително. Демек, дебела си, ама какво да те правя.
-Добре, ама си кръгличка. Mr. Green
...............
Joy  Joy  Joy

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 122
Синът ми /тогава на 2 г./, току-що тръгнал на ясла - "Мамо, еята казва не Пепо Пепи" /Лелята не казва "Пепо" на Пепи/, аз: "А как ти казва, мамо?", той "Пикльо ..." Аз така - #Crazy. После ми прещрака и питам: "Да не е Петьо, бе мамо?", а той - "Да" та си отдъхнах, че не ми обиждат детето. Да поясня, че ние го наричахме "Пепо" и той не беше чувал дотогава стандартното умалително.

Друг случай - на около 5 години, прибираме се по тъмно пеша. Той гледа небето и пита: "Мамо, къде е оная звезда - Нощница" - имаше предвид Вечерницата, ама така е запомнил Simple Smile.

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 15:13 от Буболечо

# 11
  • Мнения: 71
Със щерката се качваме в такси. Колата една новичка, лъсната отвсякъде, блести. Тя започва да си играе с копчетата за прозорците и за заключване, при което аз й казвам, да спре, че това не е нашата кола. При което получвам отговор: Ама то това не е кола, това е такси.  Шофьора  Shocked , а аз  Crazy Whistling

# 12
  • София
  • Мнения: 38 419
Гледа снимка на баща си на млади години - с дълга коса, черна риза и пр.
И съвсем сериозно заявява: "Баща ми колко е смешен!" hahaha

# 13
# 14
  • Мнения: 31
Имаше рожден ден в Събота!Събуждам се от рев и като го питах- Какво има бе Ники?Тои хълцаики каза- Къде е?Къде ми е рождения ден!Не го виждам нали каза,че имам рожден ден!Глупава мама!

Общи условия

Активация на акаунт