Магазин Боболина -Пловдив

  • 766
  • 13
  •   1
Отговори
Благодаря много на майката ,която ни каза за този магазин мисля че се казваше velbovel.Посетих го страхотен е.  Hug.Има страхотни неща и са на доста приемлови цени .А продавачката е много любезна и приветлива жена.Препоръчвам го искренно на всички майки заслужава си да отидите.

# 1
Кажете си и вашите мнения ако сте го посетили вече.

# 2
Чак пък страхотен,нищо особенно,съвсем обикновен магазин.Шишета и др.продукти на фарлин,които ги има в мн.др. магазини,обикновенни дрешки,играчки пак обикновени.Кое му е толкова хубаво?Продавачката наистина е любезна жената.

# 3
  • Мнения: 107
Каде се намира магазина?

# 4
Магазина се намира в пресечка на ул.Богомил,точно срещу детска градина Каменница, ул.се води Хан Аспарух 75.Ако се идва от бул.Източен по Богомил в посока Петко де Петков се пада на ляво от детската градина ,а от Петко де Петков по Богомил на дясно от детската градина.На мен лично много ми хареса има неща за всеки джоб и има почти всичко,на мен личко много ми харесва.

# 5
  • Мнения: 1 102
малко на реклама ми мирише... newsm78

# 6
Защо всеки в този форум се съмнява за нещо,нали е за пазар и всеки има право да си изкаже мнението аз най културно го направих,а и ми хареса наистина магазина и просто споделих,нищо общо няма с реклама.Но всеки си има право на собствено мнение.

# 7
  • Мнения: 107

Отивам да го проветря и ще кажа после!

# 8
Аз също съм доволен купих на сина ми една писта с формула,която в Хипото я гледх на цена 38лв,а от там я взех на 21.Що се отнася до дрехите жена ми се занимава с това,тя като жена има по-различна гледна точка.Но играчките са им евтини в крайна сметка моя син ги чупи като луд и играчките не се задържат много,а там като погледнах има и играчки и по 5лв.В крайна сметка всички играчки на пазара са китайски тук става въпрос за това на каква цена са.Поне лично за мен защото аз купувам почти постоянно.

# 9
  • някъде
  • Мнения: 979
Защо всеки в този форум се съмнява за нещо,нали е за пазар и всеки има право да си изкаже мнението аз най културно го направих,а и ми хареса наистина магазина и просто споделих,нищо общо няма с реклама.Но всеки си има право на собствено мнение.

Може би защото все се изтърсват някакви си гости,които са супер доволни от някое измислено квартално магазинче,в което има няколко артикула.
И, ако не се лъжа, доста теми има за това магазинче,напускани все от такива гости.Ти сама се сещай защо повечето потребители са скептичнонастроени и недоверчиви.

# 10
  • Мнения: 1 102
Защо всеки в този форум се съмнява за нещо,нали е за пазар и всеки има право да си изкаже мнението аз най културно го направих,а и ми хареса наистина магазина и просто споделих,нищо общо няма с реклама.Но всеки си има право на собствено мнение.

Може би защото все се изтърсват някакви си гости,които са супер доволни от някое измислено квартално магазинче,в което има няколко артикула.
И, ако не се лъжа, доста теми има за това магазинче,напускани все от такива гости.Ти сама се сещай защо повечето потребители са скептичнонастроени и недоверчиви.
Peace

# 11
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
е не винаги гостите пускат само реклами

# 12
  • Мнения: 3
Момичета,трябва да ви кажа че магазина изобщо не е малък и квартален той е около 40-50квадрата и наистина има почти всичко дори и кошари.Аз много се кефя,защото и цените му са много хубави а и шефовете явно са готини ,защото ако някоя майка пита за нещо и помоли да се достави го има.Огаждат на клиентите.Другото, което е аз вече имам карта за отстъпка 10%,която е постоянна за цялата година, а не само за следваща покупка.Доколкото разбрах са някакви млади хора и имат и те детенце,следят модата и нещата не са маркови ,но са на разумни цени.Така че не виждам защо трябва да нападате,жената.Радвам се ,че съм била полезна  mama-01.

# 13
  • някъде
  • Мнения: 979
Момичета,трябва да ви кажа че магазина изобщо не е малък и квартален той е около 40-50квадрата и наистина има почти всичко дори и кошари.Аз много се кефя,защото и цените му са много хубави а и шефовете явно са готини ,защото ако някоя майка пита за нещо и помоли да се достави го има.Огаждат на клиентите.Другото, което е аз вече имам карта за отстъпка 10%,която е постоянна за цялата година, а не само за следваща покупка.Доколкото разбрах са някакви млади хора и имат и те детенце,следят модата и нещата не са маркови ,но са на разумни цени.Така че не виждам защо трябва да нападате,жената.Радвам се ,че съм била полезна  mama-01.
О,да!И с трите си мнения й беше полезна Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт