От къде да започна

  • 1 580
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 961
Здравейтя! Нова съм във форума. Казвам се Пламена и съм от Карлово. Със съпруга ми вече 5 години се мъчим да си направим бебе. До сега не сме ходили по лекари. Аз по принцип си имам проблеми от малка с нередовен цикъл, по едно време кистозни яйчници, кръвоизлив. Последно когато съм ходила на лекар нямах кисти. Та другия месец решихме да тръгнем по лекари. Препоръчаха ми частна клиника в Пловдив "Медикос Алфа" и най-вече доктор Даскалов, от други чувам че трябва да се отиде първо в болницата на Пещерско шосе. Някой може ли да ми кайе от къде трябва да започнем, къде е най-добре да се направят изследвания на мъжа ми, а и моите. Благодаря ви предварително!

# 1
истината е клиника по стерилитет. само там ще ти помогнат. в Пловдив мисля, че д-р Даскалов е добър. дано се включат и други момечта от там да те насочат. успех и дано решите проблема скоро. не се отчавай, а се бори за мечтите си.

# 2
  • Мнения: 94
И аз смятам, че най-добрият вариант в Пловдив е д-р Даскалов.
Жена му Д-р Даскалова е ембриолог и при нея се правят спермограми, които се признават в клиники по стерилитет. Така, че свърже се с нея за да разбереш къде работи в момента и комбинирайте часовете. Ти при Д-р Даскалов. Мъжа ти при Д-р Даскалова.
Ние правихме преди вече три години спермограма при нея в Торакс, но дали още ходи там нямам идея.


Тя пише тук и може да и пуснеш лично съобщение (Мели) за да разбереш къде и кога можеш да я намериш. Аз имам телефони и на двамата така, че ако не успееш да се справиш пиши да ти кажа телефоните.

Естественно избора е твой, разпитай още малко....,момичетата тук ще напишат и реши. Пет години чакане са предостатъчно.

Плевен е друг добър вариант, но на теб ти е далече. За София трябва да напише някой друг, коя клиника са най-коректни...

Късмет !

# 3
  • Мнения: 961
Мерси! А как са цените при тях двамата?

# 4
  • Мнения: 975
За Пловдив и аз ще препоръчам д-р Даскалови Peace
Д-р Даскалова прави спермограми в Медикус алфа.Пиши й на лични тук ,тя ще ти каже .
Не работят с здравната каса,цените са както при всички специалисти 25в преглед ,35лв УЗИ.
Спермограма разширена около 60лв.

# 5
  • Мнения: 143
http://www.ivfpleven.com/index.php?l=16
Според моята гетеколожка това е най-доброто място.Каза ми че няма друго такова място в България.Точните и думи бяха отиди,ако имаш проблем ще го намерят и ще ти помогнат.
Успех

# 6
  • Мнения: 453
Пламс, моя проблем е друг, но и аз съм се насочила към Плевен. Вече ми излязоха част от резултатите и разбрах за проблеми, които имам без да подозирам.

# 7
  • Мнения: 1 250
Plams, не зная какво да те посъветвам. Пациенти сме на д-р Даскалови от 3 години. И преди, като бяха в Торакс, и сега в Медикус Алфа. Понастоящем посещаваме и клиника по стерилитет в София, защото се оказа, че сме за АРТ. Но при най-малкия проблем тичам при д-р Даскалов, защото обръща внимание на най-малката подробност и помни важни за пациента неща. Направих ИКСИ в София, но когато възникна проблем, нямаше време за губене и те откликнаха веднага, нищо че единия път беше неделя, а вторият 21,30 вечерта. Само искам да те предупредя, че не работят със ЗК и прегледът струва 25лв визита + 30лв УЗД.

# 8
  • Мнения: 2 422
Плам момичетата са ти отговорили.. Идете при Даскалови ако проблема е много голям ще ви насочат към клиника по стерилитет.
Защо сте чакали 5 години много са , но това вече няма значение.
Успех ви желая  Hug

Даскалова е уролог а не ембриолог

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Пламс,
аз също съм чувала отлични отзиви за Даскалов ,моя приятелка е при него и е супер доволна.Пет години са доста време,не чакайте повече.Успех ви желая  Praynig

# 10
  • Мнения: 1 250
Мая, Д-р Мариела Даскалова е ембриолог, а не уролог. И когато има проблем в спермограмата, те насочва към консултация с уролог.

# 11
  • Мнения: 961
В събота ходихме при Д-р Даскалов- наистина е много мил и любезен. Обяснява всичко и вдъхва кураж. Написа ми цял списък с изследвания които трябва да направя, а при прегледа не откри нищо смущаващо. Изследванията на мъа ми не са много добри, но д-р Даскалова каза че с лечение могат да се поправят.  Във вторник или четвъртък ще идем на консултация за да видим какво лечение ще препоръча. Дано всичко се оправи бързо и скоро си гушкаме едно мъниче.

# 12
  • Мнения: 1 250
plams, значи вече започнахте. Дано всичко се нареди по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт