Вярно ли е, че д-р Семерджиева...?

  • 1 476
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Вялно ли е че д-р Семерджиева спира временно работата си в болницата, защото очаква бебе? Ако някой е запознат със случая, докога ще е на работа и кога ще се върне - знае ли се?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 789
Вялно ли е че д-р Семерджиева спира временно работата си в болницата, защото очаква бебе? Ако някой е запознат със случая, докога ще е на работа и кога ще се върне - знае ли се?
И аз дочух такова нещо, нейна колежка ми го каза.
Защо не й се обадиш и да я попиташ директно? Тя ще ти даде най-достоверна информация Peace

# 2
  • Мнения: 101
Аз ще раждам при нея, а термина ми е на 10ти януари 2009. Така че, мога да кажа, че до тогава ще е на работа.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз ще раждам при нея, а термина ми е на 10ти януари 2009. Така че, мога да кажа, че до тогава ще е на работа.
newsm78
Т.е ....тя заради теб ще работи дотогава ли? Thinking newsm78 Неееее, чак не ми се вярва! Crossing Arms Ако имате уговорка, по-скоро може би ще дойде на самото ти раждане, в последния момент, но чак пък да е дотогава на работа..... newsm78

# 4
  • Мнения: 101
Ами тази информация вече не е актуална - докторката е в болнични до нова година и аз си смених лекаря, при който ще раждам. Иначе знам, че се още ходи на работа, само че в момента е в болнични.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 789
Ами тази информация вече не е актуална - докторката е в болнични до нова година и аз си смених лекаря, при който ще раждам.
Така и предполагах...
Към кой лекар се ориентира! Дано си доволна от избора си!
Леко раждане! Hug

# 6
  • Мнения: 101
Д-р Ташков... лекарката ми каза, че той я е замествал. Утре ще ходя при него. Дано да си допаднем, че не остана време  Peace

# 7
  • Мнения: 4 017
Ако става дума за младия Ташков - изглежда добър и разбран. Ходех на запис на тонове в ТК и лично го видях на няколко пъти как се заговаря с всяка от пациентките си там и се интересуваше от състоянието им. Успех

Общи условия

Активация на акаунт