Четвъртокласници-2

  • 28 695
  • 437
  •   1
Отговори
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Продължение мами-дами....

# 1
  • Мнения: 2 123
Снощи бях на 1ва род. среща в Британика.Похвалиха ми я щерката.засега само един път е имала 98%.Видях и тестовете й(нали не се сещам да мина да ги видя).Засега е още много запалена по езика.А днес не учиха, заради Св.Климент(у-щето празнува).Ходиха в Археологическия музей.Харесало й.Иначе в у-щето държим положението LaughingДаже помага по математика на съученичка. Grinning

# 2
  • Мнения: 2 176
запис  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 222
Да се запиша, че в последно време само ви чета  Embarassed
На нашия фронт всичко е спокойно и не знам какво да споделя  Shocked Няма проблеми с ученето, носи 6-ци /госпожата е доволна от нея/пу-пу....Дъщеря ми я вълнуват по-скоро извънучилищните занимания - коледния концерт по пиано, старта на сезона на зимните кънки и ските приятелите, подаръците - ей такива неща

# 4
  • София
  • Мнения: 642
и аз да се отчета  Wink
Я кажете, пишат ли вашите деца писма на Дядо Коледа? Моята госпожичка още пише Simple Smile, но пък и аз се стремя да поддържам идеята, че Дядо Коледа съществува

# 5
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Като чета и ми се иска и моя син да е така прилежен. Но уви не е, даже съм в размисъл дали да го записвам за 2 модул в СМГ..умен е но му се учи винаги гледа да съкрати каквото може, не се вълнува от оценки и както казва в никакъв случай не иска да е зубър, каквото и да говоря и както и да го стимулирам не се получава...вече се предавам почти - важното е да е здрав и щастлив.

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Записвам се.

Днес сина го пускам на училище след доста дълъг и мъчителен престой вкъщи заради вирус и то от летните, а вече е края на ноември.

На Дядо Коледа миналата година писа, но тази явно е разбрал, но все още държи на идеята заради по-малката си сестра.

# 7
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Nadyk  благодаря за новата тема   bouquet

Дъщеря ми от миналата година не вярва в Дядо Коледа. Дядо и взел , че и казал.   CryМного ме е яд. Все ми се щеше по - дълго време да се радва на тази красива детска илюзия.
С ученето - да носи шестици, но разказвателните предмети са и доста трудни. Особено ЧП. Снощи четохме урок за опазването на околната среда... просто нямам думи как е написан..  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
На Дядо КОледа писма не пишат още от миналата година. Не че не знаят кой носи подаръците, но им беше забавно като бяха малки. Тази година отсега знаят какъв ще е подаръкът, още повече, че ще е за цялото семейство. Нямат търпение да дойде Коледа.  Laughing

Моята щерка я избива на стихоплетство. По български трябваше да пишат някакви описания на цветя в проза, но тя реши, че й е по-лесно да измисли стихотворение. (надявам се учителката да не се заяде по този повод, че нещо двете са под напрежение) За момината сълза беше и го съчини, коконата, за отрицателно време. И после се започна едно лигавене с брат й с вариации на това стихче..., направо ме побъркаха от хилене и съчиняване на глупости. Тя измисля стихчета още от години, но са все пръснати по тетрадките й. Трябва да ги събера на едно място.

# 9
  • Мнения: 2 176
Като чета и ми се иска и моя син да е така прилежен. Но уви не е, даже съм в размисъл дали да го записвам за 2 модул в СМГ..умен е но му се учи винаги гледа да съкрати каквото може, не се вълнува от оценки и както казва в никакъв случай не иска да е зубър, каквото и да говоря и както и да го стимулирам не се получава...вече се предавам почти - важното е да е здрав и щастлив.

Оох, това все едно аз съм го писала, само че моето дете е момиче.
Наскоро ми каза, че шестиците били за мен, на нея не и трябвали.  Shocked
Справя се чудесно когато иска, но най-често гледа да мине с минимума, а някой път съвсем откровено се скатава - казва че е забравила. Класната ми праща бележки когато не си е написала домашните.  Confused

# 10
  • Мнения: 883
За Дядо Коледа знае още от детската градина. Една родителка беше така добра да разкаже на цялата група, че няма Дядо Коледа, фея на Зъбчетата и други неща, за които се сетила. Беше разревала всички деца няколко часа преди празника за Коледа в градината.
На урока вчера по ЧО се представил блестящо. Госпожата доволна заради допълнителната информация, която представил. Има голяма шестица - на ред и половина! Много е доволен и наистина се подготвя с интерес по тези предмети.
За подарък за рождения ден още нищо не съм измислила, а наближава. Помогнете, МОЛЯ!!! Praynig Praynig Praynig

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Моята госпожица не вярва вече в Дядо Коледа, но успешно поддържа излюзията заради малкото си братче. Wink Пак заради него пишат писма усилено.

Утре имаме контролно по ЧО, в понеделник беше по ЧП.
Дъщеря ми носи и различни от 6 оценки, но виждам, че я е яд, когато се случи това. Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 1 748
Хоп и аз при тез с "минимум усилията", както точно го е определила multimodal.
Войната вкъщи е постоянна. И син, и майка сме велики инати: той всячески си защитава мързела и спокойствието, а аз, с риск да полудея, не спирам да въвеждам вариации на тема: "няма да ти позволя да ме откажеш да се боря с мързела ти"  Twisted Evil

След като вчера за n-ти път установих, че само е отбил номера за домашните и задачите, днес сме без телевизия до неделя, вчера прибрах току-що купените "Острие" и "Jetix". И psp-то няма да му дам да подуши. И със свито сърце чакам да видя ще има ли някакъв положителен ефект наложения карцерски режим  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 515
Само запис
Моят е със счупена ръка от ледената пързалка,учи  ,но не пише.

# 14
  • Мнения: 2 700
И аз да се запиша.
На училищния фронт нищо ново. Мотае се, уж учи, но всичко се прави на бавни обороти с много кандърми. Twisted Evil
И за оценки не мога да говоря, защото нашата класна събира на определен период от време бележниците и нанася насъбралите се оценки. Сега сме без бележник и в трепетно очкване Wink
А за дядо Коледа знае още от втори клас. Те в училище бяха обсъждали и директно ми отпери въпроса, за да ме проверяла дали лъжа...

Общи условия

Активация на акаунт