зацапване при ранна бременност?

  • 3 264
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
здравейте момичета,
след 5 положителни теста на 8мия ден от закъснението имах малко светло кафяво зацапване, после два дни нищо и днес (на 11ия ден) пак имам Sad. иначе нямам болки освен такива като ПМС.
още не съм била на лекар, часа ми е чак за петък.
искам да ви попитам на някоя от вас случвало ли се е нещо такова?
това зацапване винаги ли значи че има проблем или може и да е нещо нормално?
знам че лекаря ще ми каже най-точно след прегледа но ще се побъркам - има още 3-4 дни до тогава Sad

# 1
  • Мнения: 4 068
Зацапването не винаги значи проблем, но въпреки това е добре веднага да отидеш на лекар. Понеже няма как да разбереш дали става въпрос за проблем или не. Отивай веднага да доктор според мен.
Стискам ти палци и ще чакаме новини!

# 2
  • Мнения: 5 246
И аз имах зацапване в началото,но след като го видях веднага отидох на лекар да ме видят  Rolling Eyes
И моя съвет е да не чакаш до петък, а още сега да отидеш  Simple Smile
И аз стискам палци всичко да е ок  Hug

# 3
  • Мнения: 355
Аз съм чела, че такова зацапване може да се получи при имплантирането на зародишните клетки или нещо такова. Не мога да го обясня много научно, но обикновено се получава около седмия ден от зачеването, т.е. седем дни след овулация.
При мен също се получи, но по малко странен начин, което ме притесни. Овулацията ми беше на 29.06, на 06. 07. след като правихме секс от мен изтече розова семенна течност (боже как ги обяснявам тия неща, но нали е за добро), т.е. беше примесена с кръв, която беше от мен, а не от таткото. Това много ме притесни, но повече не се повтори.
Иначе и мен ме болят яйчниците все едно ще ми идва. Аз най-вероятно на 26.07 ще ходя на доктор - да са минали поне две седмици, за да се види нещо на видеозона.
Успех ти желая и не се стряскай. Hug Hug Hug и  Grinning Grinning Grinning

# 4
  • Мнения: 541
Аз бях същата в 5 г.с. , значи това се пада някъде както си ти в момента. Много се притесних и отидох на лекар. Симптомите бяха същите като при теб. Леко ръждиво зацапване и болки в корема като менструални . Установи се, че имам леко отлепване на плодния сак. Заради това лежах около седмица, започнах да пия дуфастон, нош па, витамин С.
Съвет веднага на лекар. Може да е безобидно кървеното, но може да доведе и до нежелани последици.

Общи условия

Активация на акаунт