Дайте ми съвет

  • 1 510
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
 Моля, за съвет от по-големите и опитните от мен момичета. Приятелят ми когато иска да проверя нещо, било то за някаква такса или услуга винаги накарва и майка си да пита за същото. Днес например питах за прекарване на интернет до неговия апартамент. Обаждами се и ми се кара защото майка му питала и и казали друга цена т.е аз не съм свършила никаква работа, а тя е великата. Винаги така става. Това много ме дразни. Няма ми доверие ли, какво? Кажете ми какво да правя, как да се държа.

# 1
  • Мнения: 25 447
А мъжът ти какво мисли по въпроса? Може ли да ти се има доверие или не?  Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 7 980
Повдигала ли си въпроса защо винаги има двойна проверка? Опитай се да му го обясниш от гледна точка на загубата на време - предполагам, че и двете работите, така че няма смисъл от двойната работа.

# 3
  • Мнения: 0
Мъжът ми знае че може да ми се има доверие, но двойната проверка била по-сигурна.

# 4
  • Мнения: 25 447
Ох, дай отначало.
Кой ти има доверие и кой те проверява, че нещо се обърках.
Ама така става, женена едва от 3 години, а вече и приятел се навърта...  newsm78

# 5
  • Мнения: 0
Не съм официално омъжена затова го наричам приятел,мъж. Хем ми има доверие, хем се презастрахова и аз не мога да разбера

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
След като мама е винаги права, тогава нека само тя да проверява, а него помоли да те освободи официално от тази огромна отговорност, щом не си достойна.

# 7
  • Мнения: 0
И аз така му казвам , но той иска и аз да проверявам. Имам чувството че ме изпитва дали ще се справя.

# 8
  • Мнения: 25 447
Щом се презастрахова, значи ти няма доверие. Действай от това положение  нататък.

# 9
  • Мнения: 2 448
Точно така проверява те. Като се увери, че си преминала успешно проверката няма да ти е само приятел, а вече официален мъж.  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 7 980
Напротив, няма доверие, щом кара още някой да проверява.  Търсиш второ мнение и за някакви казуси, спорни моменти, особено важни дела, стъпки, мероприятия. Това с презастраховането е глупост, защото човек се презастрахова за истински важни неща, а не за размера на таксата за включване към интернет. В случая не подлага на съмнение мнението ти, а изобщо способността ти да провериш нещо елементарно. Можеш спокойно да му обясниш, че с това те обижда и ако обича, да го възлага само на една от вас. Аз лично бих изкоренила такива попълзновения в зародиш.

# 11
  • Мнения: 385
Много интересни проблеми споделят хората тук, направо грандиозни. Може би имаш твърде много свободно време през което да се тормозиш за подобно нещо. Аз мога да ти пожелая само, през целият ти живот за напред това да ти остане най-големия дерт.  Peace

# 12
  • Мнения: 0
Благодаря на всички newsm51 Praynig. Ще се опитам да му обясня как се чувствам и  да  спечеля доверието му.

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Аз не мога да разбера защо ТИ ще питаш за прекарване на интернет до НЕГОВИЯ апартамент, а не си пита САМ?  newsm78

# 14
  • Мнения: 3 146
Никога повече не бих проверявала каквото и да е. А и, честно казано, бих се замислила за отношенията ни. Дверието е базово изискване за междуличностните отношения. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт