за Поморие да питам

  • 6 411
  • 20
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 714
май разводнявам морските теми, но конкретно за този град се интересувам. Ще летуваме там от 31 юли и моля, ако някой е ходил, да пише - цени, храна, забавления. А ако имате и телефони - супер.

# 1
  • Мнения: 811
На мен и мъжа ми Поморие е любимият град за морска почивка! Лично за нас там е много романтично вечер, много приятен град. Има няколко плажа, дъното на морето е чисто и равно, но е хубаво да се излезе сутрин по-рано, за да се намери по-хубаво място за кърпите. Иначе после става пренаселено по плажа. Има доста хубави заведения, цените са от нормални до скъпи - зависи къде ще ходите. Заведенията на брега на морето са логично доста по-скъпи, отколкото ако седнете в някое заведение по централната улица.
Ами на нас страшно ни харесва там, така че мисля, че няма да съжалявате  Grinning Остава само и квартирата да ви устройва - може да си изкарате страхотна почивка!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
За тази година не мога да говоря, но три години си ходим в Поморие, там много ни харесва, та миналата година бяхме на квартира - 7 лв. края на юли, цените са си нормални, както ти е писала и Доминика на плажа е по - скъпичко.
Ако искаш погледни тази тема, може и да откриеш нещо, хайде пък после да разказваш Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29130.0

# 3
  • все тук
  • Мнения: 1 714
А в тези 7 лв. какво се включва - телевизор, хладилинк, климатик, самостоятелен санитарен възел?
Тези екстри как се "оценяват", че аз държа и на тераса, заради детето най-вече.
А, да , и за него колко ще плащам?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
А в тези 7 лв. какво се включва - телевизор, хладилинк, климатик, самостоятелен санитарен възел?
Тези екстри как се "оценяват", че аз държа и на тераса, заради детето най-вече.
А, да , и за него колко ще плащам?

Ние ходим при познати, в тези пари ни се включва всичко без климатик + кухня и тераса, но наши познати са ходили и казаха,че са плащали по 8 лв. на човек за стая с две легла, хладилник, телевизор, тераса, но за климатик незнам - те на място са си търсили квартира.

# 5
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Ей, това звучи повече от добре. Отивам да приготвям багажа Laughing
Но има още времееее до 31 юли
Трябва да чакам, няма как
А на всички на морето - изкъпете се и заради нас Grinning Sunglasses

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Много поздрави на Поморие от мен, на нас ще ни се размине тази година, но живот и здраве другата със сигурност сме там  Simple Smile

На лични ти пратих еден линк, поразгледай, дано ви хареса нещо  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 544
Ние бяхме там преди 2 седмици:D

Цените на квартирите наистина са около 7-8лв. на легло (за стария град, в "квартала" е по-евтино, но не препоръчвам). Август вероятно ще се повишат , но пак до около 10лв. За детето може и без пари Grinning, но все пак договорката е на място - ще питате. Квартира с климатик едва ли има  Wink Това е в хотелите, които са страхотни, но и цената е съвсем друга.

Плажната ивица е голяма, а пясъка много хубав. Може де се ходи с кола до плажа. Там където преди години беше Централния плаж, е по-спокойно и няма навалица, но е по-необлагодарено. Другия плаж е пълен с хора, заведения, чадъри. Така че, имаш избор.

Града наистина е красив, има забавления за децата - люлки, надуваеми замъци, колички, пързалки.., заведенията са хубави на нормални цени.

# 8
  • Мнения: 1 238
Аз съм от Поморие, но от 8 години съм в Дания и не съм си ходила в Поморие от 6 години. Много ми е интересно всичко, което пишете за градчето. Аз смятам да заведа Оли през есента. Ако някой има и пресни снимки от там и иска да ги сподели, ще ги разгледам с най-голямо удоволствие!

# 9
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Майка ми се върна от почивка в Поморие в неделя. Квартирата им била точно до плажа. Нощувка-10 лв. Ама екстри като климатик и телевизор-не е имало. Но пък е много доволна и със страхотен тен  grinning039

# 10
  • Мнения: 3 880
Аз съм от Поморие, но от 8 години съм в Дания и не съм си ходила в Поморие от 6 години. Много ми е интересно всичко, което пишете за градчето. Аз смятам да заведа Оли през есента. Ако някой има и пресни снимки от там и иска да ги сподели, ще ги разгледам с най-голямо удоволствие!
Хихи Laughing Аz пък учех в Поморие ('90-'93) и на мен ми стана интересно да прочета zа него Laughing. Не бях ходила от доста години там, но таzи година като си бях в БГ трябваШе да го посетя zа няколко часа, zаради регистрацията (в полицията) на моите двама чужденци. Честно каzано доста zападнало и едно такова праШно и сиво ми се видя, ососбено уличките, които са непосредствено до главната, и тук там някой мнооого красив хотел, който ама хич не се връzва с пейzажа на съседните сгради... А може и само така да ми се е видяло, ЗаЩото ми се спеШе, а и нали zнаете, че преz ученическите години света иzглежда по_роzов и спомените са други;-) Laughing Приятна почивка на всички, които са се zапътили на там и поzдрави на моренцето Laughing

# 11
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Преди две години бяхме на почивка в Поморие. Бахме със сегашните си кумове в един апартамент. За него плащахме 50 лв. Имаше 3 стаи, 2 тераси, като едната наполовина е остъклена и там е кухненски бокс и баня с тоалетна. Могат да спят 5 човека. Имаше 2 телевизора, печка, газов котлон. Изкарахме си супер. Единственото лошо нещо беше че спалните бяха над пешеходната алея в центъра и беше малко шумно. Ако те интересува мога да намеря телефона на хазайката?

# 12
  • Мнения: 1 910
май разводнявам морските теми, но конкретно за този град се интересувам. Ще летуваме там от 31 юли и моля, ако някой е ходил, да пише - цени, храна, забавления. А ако имате и телефони - супер.
А защо не потърсиш нещо през интернет. Ние преди 2 години си намерихме квартира по този начин, точно в старата част на Поморие. Имаше си ги и цените за повечето предлагани квартири, някои даже и карта със местоположението в града си бяха сложили. С момичето си писахме няколко е-mailа и се разбрахме. Платихме предварително някакъв процент. Тогава за спалня, която беше отворена към нещо като хол, голяма кухня с всичките му нужни неща, 2 балкона, собствена баня и тоалетна (винаги топла вода) плащахме 32 лв. на ден.  Даже ни сменяха кърпите и чаршафите, което даже в хотлел не винаги се сещат да правят.
Аз също исках климатик, но квартирите с такъв вече бяха заети. Така че пусни в Гугъл и може да намериш и нещо с климатик. Simple Smile
Абе толкова бяхме доволни от квартирата, че с много приятни спомени сме останали за Поморие.
Весело изкарване...

P.S. Всъщност япогледни тук: http://www.pomorie.com/pomorie/default.php?cPath=23&osCsid=1 … 3c11d90fe03802885

# 13
Ot pomorie pi6a i se izvinjavam za latinicata. Kato 4eta kolko dovolni sa drugite i izpadam v stupor, javno povredata e moja televizor  Crazy no da si kaza mennieto. Za pyrvi pyt sym v Pomorie na more i ne moga da kaza, 4e sam dovolna, vypreki 4e se primirih. Kvartirata e eto tova:http://www.pomorie.com/pomorie/product_info.php?cPath=23&products_id=180&osCsid=191201199067f133c11d90fe03802885
Izglezda6e super.
Sega da kaza: spored moja tlevizor  Mr. Green hubava po4ivka ozna4ava: prostranstvo, spokojstvie, udobno leglo, 4ista banja, plaz, vkusna hrana) Kvartirite  sa stra6no nagy4kani s ljude, a vsjako malko prostranstvo (kiler, vhod, prizemen etaz, pristrojka) v tozi grad e prevyrnato v kvartira ili podobie. Vsi4ki kvartiri sa myyni4ki, edva smognahme da slozim detskoto sgyvaemo leglo i sega se preska4ame. Pove4eto kvartirti sa sys stari pra6ni mebeli ot 100 godini, s ukra6enija vsjakakvi ( izkustveni cvetja, morski podobija i drugi prahulki...a, i 4a6i, servizi s 4a6i  #Cussing out ) - tova te kara da se 4uvstva6 natrapnik v njakakv 4uzd nedruzeljuben svjat, dokato ti zaduva6 za prostor.  Ima malki vytre6ni dvor4eta, gleda6 v otsre6tnata stena, a ako se ka4i6 na visoko, na balkona, vizda6 naokolo strupani vsjakavi stroitelni materiali ili stari bokluci, 4asti ot ogradi i vsi4ko, koeto horata ne sa izhvyrlili, a sa slozili njakyde iz dvora. Ima6 4uvstvoto, 4e si sred smeti6te. Banjata ni njama ni6to ob6to s presdtavata mi za banja - misleh si, 4e banite s mozajka i du6 i mivka ot pone 30 godini sa dale4 v minaloto, no ne bi. A na snimkite v sajta vsi4ko izglezda perfektno, samo 4e ot 5 stai , koito se davat pod naem, edna e s hubava banja, druga s hubavo leglo i tka e skalypen edin porjady4en obraz. Nie ostanahme v tazi kvartira, kato se zamislja, ne e 4ak tolkova zle, horata ni smenjat 4ar6afite na 3 dni, ima 4ista4ka, kojato 4isti, polzvahme barbekuto i sa prijatni. Za tova pyk sestra mi i prijatelkata mi se otkazaha ot tjahnata kvartira VEDNAGA
http://www.pomorie.com/pomorie/product_info.php?cPath=23&pro … 3c11d90fe03802885
bila otvrat,  a DOKATO RAZGLEZDALI STAJATA IMAT samnenie, 4e hazjainyt gi obral (  #Cussing out #2gunfire o6tr pyvija den na moreto njakoj ti sviva parite i dokumentite) , sega i te sa edna kvarira sys servizi i kofti banja s mozajka, no naj hobavata za edin den tyrsene. Sory, no pone taka az go vizdam. OOO, dnes vidjah o6te edno ne6to, koeto me izumi - 4astnite kofi za smet sa vyrzani s tel, taka 4e da ne moze6 da gi otvarja6, predpolagam, 4e e za da ne mogat turistite da si hvyrljat drebnite otpadaci tam i da im gi pylnjat, drugo objasnenie njamam, drug ako ima takova  newsm78 .
Za 3 dena po zavedenija ne jadoh ni6to vkusno, ama istinki vkusno, nezavisimo ot cenata - ribnite jastija sa ; pastyrva  Mr. Green, skumrija (ot zamrazenite) i drugi zamrazeni, a ot presnite ima pop4eta i safrid (pop4eta ne otkrih  #Cussing out ) a da jade6 samo pyrzen safrid ne stava. I dosega ne otkrihme zavedenie s vkusna hrana, no vidjahme v centara edna birarija sas skara, srybska, izglezda6e super. Na edno zavedenie 4akah parzola na skara edin 4as, nakraja mi dojde pretplena ot v4era (njama nkak da gre6a, tova ne be6e gotveno i podneseno)
EDIN SAVET - IDI NA HOTEL4E, PONE IZGLEZDAT PO-NOVI I 4ISTI. I se prigotvi da si hapva6 po ne6to i v stajata.
Sory pak,  ama moze i moja televizor da e povreden. Outta Joint Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 797
 Съжалявам, че не сте случили на квартира, Onko Ponko . Ама това е много безобразно, че не си отговарят снимките от сайта на действителността. Май е въпрос на късмет. ти знаеш, но за другите да пиша. Ние ходихме в Поморие в края на юни, началото на юли. Беше много спокойно, чисто, в ресторантите не се чакаше, обслужват те веднага. А квартирата ни беше страхотна - апартамент заемащ първия етаж на къща - две големи стаи със спални, телевизор, диван и маса, кухня със чисто нови хладилник, печка, прибори и съдове, две бани с тоалетни, Цялото обзавеждане е чисто ново от... до... Ние бяхме първите обитатели след цялостен ремонт. Две тераси с много цветя, абе красота, направо не ми се излизаше от квартирата Grinning
  Но все пак си на море, нали, не само квартирата е от значение. Ние бяхме в новия град, за което малко съжалявах, но пък беше далеч по-спокойно от стария, а и там където се хранехме храната беше хубава.
  Ние бяхме ето тук www.davi.hit.bg   , но да отбележа, че снимките от сайта са на  студиото, ние бяхме в големия апартамент, от където още не са качили снимки. А и хазаите са страхотни хора.  newsm51

Последна редакция: пт, 29 юли 2005, 14:55 от Маги

Общи условия

Активация на акаунт