Клиника за лечение на алкохолизъм

  • 65 738
  • 12
  •   1
Отговори
Мъжът ми е алкохолик.Моля Ви посочете клиника за лечение на алкохолизъм от която да сте доволни и да има добри резултати .Питането ми е за държавна клиника ,а не за частна,тъй като последната не ни е по джоба .

# 1
  • Мнения: 4 068
Държавна психиатрична болница пазарджик ти препоръчвам и по-специално отделението за лечение на зависимости. Ако искаш потърси д-р Михайлова. Мой много близък човек се лекуваше там в продължение на около 2 масеца и смело заявявам, че вече близо 2 години няма никакъв проблем. Разбира се зависи и колко тежка е зависимостта, защото при моя близък ставаше дума за тежка депресия започнала да се превръща в алкохолизъм, но все пак начален стадии някакъв и лечението се оказа много успешно. За тази болница не ти трябват направления и лечението е абсолютно безплатно. Режима е доста тежичък в началото, но пък условията са много добри. Болницата е изцяло ремонтирана и е по-модерна и комфортна от много други болници в страната. Успех ти желая, защото знам колко е тежка борбата със зависимостта на близък човек! Дано и той има воля за промяна, защото иначе няма смисъл.

# 2
  • Мнения: 304
Има клиника в Суходол. Не мога да ти кажа подробности, но със сигурност знам, че е държавна. 
Информация можеш да получиш в Центъра за наркомании и алкохолизъм, която се намира на "Пиротска" 117   
http://www.ncn-bg.org/contacts.php
Там ще ти обяснят какво е нужно за постъпване, доколкото знам има сбирки, вероятно и програми за адаптация.
Но трябва той много силно да иска да се излекува, за да има успех лечението. Praynig
Много се надявам да се справите с тази болка, много воля, вяра и късмет ви пожелавам  bouquet

# 3
  • Мнения: 261
попитайте фабия на лични,тя е моя колежка която имаше проблеми със съпругът си,тя ще ви каже подробности,защото аз не ги зная,

# 4
  • Мнения: 3
zdraveite az imam problemi sas pieneto kato pia edna bira  ne se spiram za6toto iskam da se napia

# 5
Privet.. Ba6ta mi e alkoholik ot mnogo godini i sega e s naprednala alkoholna polinevropatiq, s alkoholen delirium i 4ernodrobna ciroza... 4uh ot poznati za nqkakvi implanti, koito se implantirat podkojno imenno na zavisini ot alkohola... Molq vi naistina ako nqkoi znae dobra klinika za le4enie na alkoholno zavisimi da mi pite...moje i na Topamax@abv.bg... Blagodarq vi predvaritelno

# 6
  • Мнения: 539
а частни клиники има ли?

# 7
  • Мнения: 5
Относно имплантите , знам че трябва задължително да се мине лечение в психиатрия и след това ги поставят.Чувала съм, че са опасни за живота на не подготвените и именно за това трябва да се проведе този курс на лечение при лекар психиатър.Ако се употреби алкохол и има такъв имплант се вдига много високо кръвно , става ти лошо и...кой знае още какво , затова е опасно!

# 8
  • Мнения: 0
Държавна психиатрична болница пазарджик ти препоръчвам и по-специално отделението за лечение на зависимости. Ако искаш потърси д-р Михайлова. Мой много близък човек се лекуваше там в продължение на около 2 масеца и смело заявявам, че вече близо 2 години няма никакъв проблем. Разбира се зависи и колко тежка е зависимостта, защото при моя близък ставаше дума за тежка депресия започнала да се превръща в алкохолизъм, но все пак начален стадии някакъв и лечението се оказа много успешно. За тази болница не ти трябват направления и лечението е абсолютно безплатно. Режима е доста тежичък в началото, но пък условията са много добри. Болницата е изцяло ремонтирана и е по-модерна и комфортна от много други болници в страната. Успех ти желая, защото знам колко е тежка борбата със зависимостта на близък човек! Дано и той има воля за промяна, защото иначе няма смисъл.

# 9
  • Мнения: 0
здравеите аз са момче на 26 години и мащеха ми е алкохоличка и имам проблем сас нея.но по големият ми вапрос е как да я накарам да отиде да се лекува в такава клиника след като няма желание вече е агресивна и незнае какво прави и не може да сиконтрулира деиствията след една чашка а може би има и друг неврологичен проблем които не ми е известен за сега .ако може да ми препорачате някои невролог или клиника или нещо си защото вече и моите нерви не издажат и аз сам на пат да потарся помощ а все още си мисля че нямам нижда от това просто на нея и е нужна помощ а аз незнам как да и я усигуря
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО АКО НЯКОИ МОЖЕ ДА МЕ НАСОЧИ

# 10
  • Мнения: 0
Както всички тук, и аз се надявам за малко помощ и утеха. Не става въпрос за мен а за майката на моя приятел. Не я познавам много добре, но и не сам предполагала че тя е алкохоличка. Сама съсипва семейството си и самата себе си. Виждам как моя приятел страда, и това ме навежда на мисълта че когато един от семейството е зависим, това се отразява не само на него но и на околните.  Молбата ми е ако можете да ми препоръчате държавни клиники, които да се намират в Русе или района. Също така искам да ви попитам какво трябва да се направи, защото не мога да стоя безучастна.
Благодаря ви много Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2
Баща ми лежеше в Психиатрията в Пловдив и не сме доволни.Доста е мизерно и не получават достатъчно внимание.Това са хора който имат нужда от помощ незавсимо какви са.Някой знаели по-добра база за лечение на алкохолизъм?

# 12
  • Мнения: 1
Държавна психиатрична болница пазарджик ти препоръчвам и по-специално отделението за лечение на зависимости. Ако искаш потърси д-р Михайлова. Мой много близък човек се лекуваше там в продължение на около 2 масеца и смело заявявам, че вече близо 2 години няма никакъв проблем. Разбира се зависи и колко тежка е зависимостта, защото при моя близък ставаше дума за тежка депресия започнала да се превръща в алкохолизъм, но все пак начален стадии някакъв и лечението се оказа много успешно. За тази болница не ти трябват направления и лечението е абсолютно безплатно. Режима е доста тежичък в началото, но пък условията са много добри. Болницата е изцяло ремонтирана и е по-модерна и комфортна от много други болници в страната. Успех ти желая, защото знам колко е тежка борбата със зависимостта на близък човек! Дано и той има воля за промяна, защото иначе няма смисъл.
   а колко стува едно такова лечение

Общи условия

Активация на акаунт