Искам съвет:Реших да отворя магазин за дрехи втора употреба?

  • 2 453
  • 9
  •   1
Отговори
Реших да отворя магазин за дрехи втора употреба.Нека някои който знаят как се открива такъв магазин да сподели?Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Супер! А аз реших да стана балерина Grinning Как мислите, имам ли шанс Flutter

Извинявай, не се стърпях Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 2 840
Тема: Искам съвет:Реших да отворя магазин за дрехи втора употреба?

Това е някаква мозъчна атака.
Както казваше Касиди - денят на адските теми.

# 3
  • Мнения: 4 187
Или се вземи в ръце и събери адекватна информация от реалния живот, или се откажи. Супер е несериозно- реших еди какво си, кажете как да го направя?  То ясно, че с питане до еди къде си се стига , ама нали бизнес ще правиш, не може да разчиташ на форума да те образова!

Съжалявам, само с това мога да помогна!

# 4
  • София
  • Мнения: 15 913
Започни работа в такъв магазин. Поогледай се  - снабдяване, служители, клиенти  и всичко друго.
Като минат поне 6 м. си помисли дали си струва да отвориш твой. До тогава ще си изучила
тънкостите.

# 5
  • Мнения: 81
Прочети Кама Сутра. Може много да ти помогне за бизнеса.

# 6
# 7
  • Мнения: 63
Висля че си се сетила много късно.Поне аз отдавна спрях да влизам в такива магазини.А и моите познати не пазаруват от тях.За да го направиш трябва първо да откриеш някое супер подходящо място.И що реши точно втора употреба?Направи магазин за играчки,например. newsm78

# 8
  • Мнения: 1 844
определено да отвориш магазин втора употреба сега според мен е голяма глупост. #Crazyтези магазинчета отдавна западнаха,или поне повечето.ако искаш успешен бизнес,насочи се в друга посока.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Започни работа в такъв магазин. Поогледай се  - снабдяване, служители, клиенти  и всичко друго.
Като минат поне 6 м. си помисли дали си струва да отвориш твой. До тогава ще си изучила
тънкостите.
Така се прави! "Крадни" си занаята и нфото, и дано си струва!

Общи условия

Активация на акаунт