Хотел на ул. "Поп Богомил"

  • 7 487
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Някой може ли да ми каже нещо повече за семейния хотел  "Поп Богомил", който се намира на ул. "Поп Богомил"N 5?
Трябва да намеря хотел в центъра на София на сносна цена и попаднах на този хотел в търсачката, но ме притеснява това, че е само една звезда и е сравнително близо до Лъвов мост /живеещите в района се сещат какво имам предвид Wink/ .
Моля за съдействие с мнение за този хотел или с идея за друг хотел в района  Peace

# 1
  • Мнения: 581
Все още не губя надежда, че някой ще напише мнението си  Wink

# 2
  • Мнения: 4 585
Ползвай гугълка, има снимки, осем двойни стаи, 50-60 кинта. В тиха уличка.
За една звезда бълбуци не можеш да искаш. Ти какво очакваш, някое софе да отиде да пренощува и после да ти разкаже?
Освен това има подфорум "На път, планина, море, почивка", където по й прилича да е тая тема.

# 3
  • Мнения: 7 107
breeze, не съм сигурна, че не е това, за което си мислиш.  Wink

# 4
  • Мнения: 12 648
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=turizym&Number=194464 … amp;sb=9&vc=1

Както каза Вълкът, чичо Гугъл знае всичко.

# 5
  • Мнения: 2 070
Имам приятели,  които живееха отсреща дълго време, това за което си мислиш е

# 6
  • Мнения: 4 585
Мадам, има два хотела на ул "Поп Богомил". На №6 и на №46.
Което не пречи казаното за единия да важи и за другия.

# 7
  • Мнения: 91
става ходила съм на интервю за работа .добре изглежда

# 8
  • Мнения: 12 648
Вярвам ти, не съм се заглеждала. Видях, че в тази тема има обсъждане и на други хотели. За разлика от рекламните сайтове. А 40 № разлика си е разлика.

# 9
  • Мнения: 581
Много Ви благодаря на всички!
Гугъла го ровя вече два дни, ама все на някакви хотели от по 100 и няколко евро намирам в района на ИСУЛ, но сега ще погледна и линка , който сте ми дали и се надявам да открия нещо по-добро и по-далчено от Лъвов мост Wink

# 10
  • у дома...
  • Мнения: 3 072
Преди три години съм била в този хотел, който е на №6. За парите си е доста добре - почистват всеки ден, любезни са хората. Не се натрапват като на други места. В деня, в който трябваше да освободя стаята се наложи да си оставя багажа, тъй като нямаше как да го разнасям с мен из Софето - никакъв проблем  , съдействаха ми.

# 11
  • Мнения: 581
Надя, много благодаря и на теб Peace

# 12
  • Мнения: 2 631
Аз като чуя за хотел на тази улица и се сещам как трябваше да нощуваме с шефа там след един семинар. Само като видяхме фасадата и уличката, и запалихме колата в обратна посока.
Бих ти препоръчала да погледнеш цените на хотел Скотис! Обожавах там да спя, а и преди време имаше страхотни цени, сега не знам! Успех!  Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 676
Преди няколко години нощувахме там /май беше този на №5 или6/. Мястото, където се намира е доста потискащо - тъмна тясна уличка, стари сгради, неприятно е, докато стигнеш до хотела наистина може да ти се отще да ходиш. Самия хотел също е малък, мисля на 3 етажа, обаче изключително тесен, все едно едвам сбутан между съседните сгради. За  повече от 1 нощувка не бих отишла - стаята беше супер тясна и ниска, иначе чисто, персонала беше любезен, имаше и някакъв паркинг наблизо, който ползваха гостите на хотела.

# 14
  • Мнения: 581
Като цяло май преобладават негативните мнения за този хотел "Поп Богомил"...
От линка в dir.bg си харесах хотел Мадрид и ми се струва, че това е по-добър вариант:
http://www.madridbg.com/
Ако някой го е проверявал, да сподели  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт