Трудно изхождане

  • 1 435
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 713
Здравейте, д-р Слънчева!
Имам отново въпрос към вас, предварително ви благодаря за Вашия отговор! Hug

Беба е на 7 месеца, като имаме заместени кърмения вече. Режимът е сутрин в 6.00 кърма и АМ, втора закуска - АМ или плодово пюре, не винаги иска млякото, не винаги яде пюрето! 13.00 винаги обядва зеленчуково пюре, през ден месно пюре. Следобед - млечна каша, въвеждам глутен с кашата. Вечер - кърмене и АМ.
Като беше изцяло кърмено бебе, никога не е имала проблем с изхождането. Откакто почнах да я захранвам, се изхожда 1 път на ден, често пъти и през ден. Акото е твърдо, "бонбонесто" - ако мога така да се изразя. Embarassed Embarassed
Изхожда се доста трудно, често пъти приплаква, от напъването цялата почервенява, много ми е мъчно да я гледам как се мъчи, какво мога да направя, за да се изхожда по-лесно. Какво да променя в храненето й?

Не знам дали има връзка, но също така чесот и къркорят червата, особено вечер като я приспивам (заспива на ръце) и доста често къркорят. newsm78

Много ви благодаря още веднъж! Flowers Bouquet

# 1
  • Мнения: 6 713
Тъй като темата е по-назад, а пък не е отговорено, си позволявам да я издърпам по-напред! Blush Peace

# 2
  • Мнения: 5 760
В тази възраст се хранят с 4 основни хранения и е дно междинно 10 ч. препоръчва се плод пресен или плодово пюре. При хранене с АМ често се наблюдават по-твърди изхождания.
Какво можете да направите?- Давайте овесена каша, а от пюретата- пюре с тиква, круша, грозде. Може да давате и сок от сливи- всичките тези храни разхлабват. Можете да намалите приема на ориз и моркови.

Общи условия

Активация на акаунт