Стоматолог в София в неделя и по празниците?

  • 39 272
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 249
Моля ви да ми препоръчате стоматолог в София, който да работи през уикендите и (евентуално) на празнични дни. Питането ми е спешно, както може би се разбира Confused Благодаря предварително на всеки отзовал се!  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 414
  Веднъж по празници ползвах услугите на стоматолог в клиника Малинов. Peace Но не беше нещо сериозно,така че не мога да съм обективна,като говоря за качеството.

# 2
  • Мнения: 244
Ним, клиника Евродент 93. Намира са на Руски паметник-адресът е бул. Македония 46, партер, ап.1; тел.9525299     9525277. Клиниката е денонощна, със сигурност работят и в неделя, но за по празниците- не знам, трябва да се пита. Зъболекарите са много, аз лично ходя при Миглена Александрова. На посочените телефони ще разбереш кога е на смяна. Кажи, че те праща Мая Милошева, ако се наложи.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 249
Благодаря много на всички отзовали се!

За архива да кажа, че и на Гурко 52 работят денонощно, клиниката е Медико Стоматологичен Център 2000, 02/9861876 За качеството не мога да коментирам, но бях на зор и там намерих отворени врати.

# 4
  • Мнения: 228
Дентал Лабор 5 на петте кьошета.Има и на други места май.
И ео-дент(www.eo-dent.com).Аз не съм доволна и от двете места обаче.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 249
Дентал Лабор 5 на петте кьошета.Има и на други места май.
И ео-дент(www.eo-dent.com).Аз не съм доволна и от двете места обаче.

Би ли споделила защо не си доволна от ЕО Дент? Аз мислех към тях да се насоча от утре, защото са ми точно пред офиса. Thinking

# 6
  • Мнения: 49
Аз също ще препоръчам стоматологичния кабинет, който Ним е споменала - на Гурко 52. Редовно посещавам др Мерджанова там (редовно, тъй като реших да си оправя всички проблемни зъби, да сменя пломби и т.н.) и съм адски доволна. По-мила, спокойна и всеотдайна лекарка не бях срещала. А и най-важното, поне по мои наблюдения, работи много добре. А принципно съм ходила при мноого стоматолози в миналото и мога да сравня.

Колкото до кабинета, да денонощен е и се води спешен кабинет. Т.е. по което и време да отидеш, някои от дежурните лекари ще те приеме. На мен лично ми се наложи на 31ви и на 1ви януари сутринта да посетя кабинета и Др Мерджанова ме прие без проблем и всичко беше ок. Simple Smile Доста мои приятели и колеги вече са при нея и засега са много доволни. Simple Smile

Който и стоматолог да изберете, успех! Защото наистина е много важно да попаднете на добър такъв. Simple Smile

# 7
В Евродент на пл. Македония - 46 [miglena.i.alexandrova@abv.bg] д-р Миглена Александрова работи спокойно, безболезнено и винаги с усмивка. Рядко се среща в днешни дни, но пък си струва. А и не взима скъпо. За повече инфо - 0885 74 25 25 Директно е на линията. Ако не вдигне веднага - бачка. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 61
Ако някой се интересува мога да препоръчам сайт на ЛС Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 998
Дентал Лабор 5 на петте кьошета.Има и на други места май.
И ео-дент(www.eo-dent.com).Аз не съм доволна и от двете места обаче.
Преди няколко години и на мен ми се наложи през почивни дни (1-ви май) да отида на зъболекар. Категорично НЕ съм доволна от Дентал лабор 5.
Безкрайно некомпетентна зъболекарка, чието име не запомних. Вече дори и да ми се наложи по празници ще чакам моя зъболекар да се върне в София.

# 10
Евродент , определено е добра клиника.. поне от скромен опит мога да съдя. Вчера, в страшни мъки, се разтърсих из форуми по въпроса и си избрях едно от многото предложения. Благодаря на Провидението , за което Simple Smile. Като патил човек от не един зъбобол, зная какво би искал да разбере всеки в подобно положение. Не съм бил при по-деликатен стоматолог! Обгрижи ме като малко дете, и без да питам, всичко обясни, търпеливо отвори кладенеца на цялото ми страдание и източи неусетно всичката болка.  Държа да отбележа, че вече трето денонощие виех като куче, проклинах, като стара баба, клетите си несгоди и дори мисълта за кътника караше ченето ми да пулсира.
Та.. Евродент се намира на Руски паметник, санким бул. "Македония" 46. До там се стига и пеш, и с различните средства за градска мобилност: тролейбус номер 1, 5, 7.. автобус 74 и 260, трамвай 5 и 19. Дори не трябваше да катеря стълби, Евродент 93 е партерно разположен. тел 02/ 952 52 99 и 02/952 52 77
Мен ме пое Д-р Кадрова, златни и ръцете!

# 11
  • Мнения: 0
Като човек с доста проблеми по зъбите съм обиколил доста места, но категорично мога да препоръчам само тези 3 :

- Орлов мост - като се тръгне нагоре по павираната уличка ("Цар Иван Асен II") не след дълго - вдясно, има си табела, за съжаление не помня точния номер, понеже си го намирам по табелката - д-р Виделова

а за спешно - Младост 3 - клиника Младост Дент www.mladostdent.com и поликлиниката в Дианабад - www.stomatologbg.net и двете са денонощни.

Малко са в един район, понеже съм от Младост, но все пак може на някой да свърши работа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт