какво смятате за малката разлика между децата в семейството

  • 3 992
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Цитат
spored vas dve godini normalna razlika li e Wink

според вас две години нормална разлика ли е Wink
 




-------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 10:35 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 285
1.Пиши на кирилица!!
2.Оправи си анкетата,нищо не се разбира от нея
3.Да, съвсем нормална е разликата,аз съм за!

# 2
  • Мнения: 287
И аз съм ЗА! Simple Smile Но мъжа ми е против. Whistling Надявам се разликата м/у децата ми да не е повече от 3 години. Flutter
До колкото виждам хич не е лесно на майки с породени деца ,но пък после става лесно.(така казват! Wink)
Успех ditka77bouquet Дано и мъжа ти те подкрепя в това отношение! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 713
И аз съм "за"!  Simple Smile
И моят мъж не иска! Laughing

# 4
  • Мнения: 512
Аз съм за разлика между децата 3-4 години.
Моите дъщери са с такава разлика!
  Peace

# 5
  • Мнения: 22 414
За себе си лично съм решила разликата да е поне 4г, за предпочитане 5-6г.

# 6
  • Canada
  • Мнения: 649
И аз съм за малката разлика, даже исках децата ни да са с годинка разлика, но нямаше кака (заради секциото). А мъжът ми си е голям ентусиаст за децата!!! За него няма значение разликата, важното е да ги има и да са много.

# 7
  • Мнения: 1 674
Няма значенние каква е разликата между децата.Малката разлика си има своите предимства и недостатъци.Темата е обсъждана мноооого тук във форума.Тези с малка разкика на децата си  ще са за нея,а тези с голяма ще изразят друго мнение.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 744
Живот и здраве, разликата между децата ми ще е 2г и половина. Смятам, че е добра  Peace  

# 9
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз лично не искам малка разлика  Stop Имам примери пред себе си с голяма и  с малка разлика. Според тях се ориентирам  Peace

# 10
  • Мнения: 4 016
Няма значение разликата, макар на мен да ми допада по-малка разлика
Има значение дали двамата родители се справят с отглеждането на първото си дете във всеки един смисъл, дали го обичат, дали се обичат и т.н И не на последно място не е за подценяване възрастта на родителите.


# 11
  • Мнения: 579
Две години е много добра разлика.И аз исках така,ама не стана  Cry Дано поне да стане под 3г. Praynig

# 12
  • Canada
  • Мнения: 649
Съгласна съм с blueeyes. Има значение също така и какви са децата - по-палави или по-спокойни, имат ли родителите помощ от баби и т.н.

# 13
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Има си предимства и ест. недостатъци, последните са най-вече за майката. Мъжът ми е горещо - за, но аз се дърпам.

П.П.
Тази анкета нещо ...

# 14
  • Мнения: 11 003
Аз съм за разлика 3-4 до 6 години. Не искам деца с по-малка разлика.

Общи условия

Активация на акаунт