Хубави мигли

  • 6 604
  • 24
  •   1
Отговори
Искам да попитам дали правите нещо по-специално за миглите си?
 Аз съм измила /много старателно и продължително / една стара спирала , сложих в нея глицерин и ги мажа вечер. Правя го от 2  дни и още не виждам ефект Rolling Eyes Надявам се да станат гъсти и дълги  Laughing

# 1
 Laughing С глицерин няма да ти станат гъсти и дълги.

# 2
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз знам за вазелин. Четох в едно списание сьвет на гримьор на Лореал,той казва че за да здрави миглите всяка вечер трябва да се мажат с вазелин,а сьЩто и ако искаШ повече обем се слага под спиралата.. Но не сьм пробвала.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Бадемово масло момичета,от него растат и се сгъстяват. Flutter

# 4
  • Мнения: 183
Аз пък съм чувала за рициново масло - за коса или мигли.Имало страхотен ефект.Аз лично съм пробвала само за коса и има страхотен ефект, само измиването е малко гадничко.   Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 5 103
Според мене ако имаш тънки и редки мигли, с каквото и да ги мажеш, няма да станат гъсти и плътни Peace

# 6
# 7
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Според мене ако имаш тънки и редки мигли, с каквото и да ги мажеш, няма да станат гъсти и плътни Peace
по принцип е така, няма как да станат дълги  и гъсти, но  ако се полагат грижи за тях , могат да изглеждат една две или три идеи по добре...

# 8
  • Мнения: 1 165
Според мене ако имаш тънки и редки мигли, с каквото и да ги мажеш, няма да станат гъсти и плътни Peace
Така е. Пробвах варианта с рициновото масло-нямаше никакъв ефект,освен ,че очите ми сутрин бяха по-подути и нанасях по-лесно спиралата... А съм се мазала старателно поне два месеца.

# 9
  • Мнения: 140
az se bqh mazala izvestno vreme s bademovo maslo ne mi stanaha nito po dulgi nito po gusti no vidimo izglejdaha po dobre i po zdravi

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
От бадемовото масло се сгъстяват миглите,спасявала съм положението не веднъж с него и го казвам от собствен опит.Всяка вечер мазане в продържение на 2 месеца,миглите ми се оправиха,сгъстиха и заздравиха,защото положението беше станало плачевно.

# 11
  • Мнения: 2 374
От бадемовото масло се сгъстяват миглите,спасявала съм положението не веднъж с него и го казвам от собствен опит.Всяка вечер мазане в продържение на 2 месеца,миглите ми се оправиха,сгъстиха и заздравиха,защото положението беше станало плачевно.
А отмива ли се или не?

# 12
  • София
  • Мнения: 901
От бадемовото масло се сгъстяват миглите,спасявала съм положението не веднъж с него и го казвам от собствен опит.Всяка вечер мазане в продържение на 2 месеца,миглите ми се оправиха,сгъстиха и заздравиха,защото положението беше станало плачевно.
А отмива ли се или не?

И аз за това да попитам! Сутрин винаги много бързам и ако се чисти трудно това масло  Close  И това масло не пречи ли ако носиш контактни лещи  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Еми отмива се сутрин като си измиеш очите,иначе ноща си спиш с него.

# 14
  • Мнения: 161
Ехо момичета,къде се изгубихте  newsm78 нямате ли нови идеи за красиви мигли?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт