Как да изсуша изпран GSM

  • 13 429
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 818
Току що изпрах GSM-а на мьжа ми-Sony Ericson P-900.Как да го изсуша и дали ще проработи.Усетихме се на 20-30 минута откакто включих пералнята...
 

# 1
  • Мнения: 143
разглобете го, махни батерията и сим картата и го остави така известно време - да изсъхне но хубаво, ако след това не иска да тръгне го занеси на майстор - аз така си намокрих Самсунга, но го изпуснах във вода и беше за кратко - оправи се без майстор, но за този случай незнам

# 2
  • Мнения: 2 556
Моя приятелка си изпра на пълна програма цифров фотоапарат, който след това занесе на ремонт и той проработи  Shocked Сега прави чудесни снимки, само че съвсем леко променя цветовете към червената гама. За телефон не знам какс тоят нещата...

# 3
  • Мнения: 553
хубаво са ти казали да го разглобиш да съхне
но в никакъв случай не го включвай да го пробваш, ако не си сигурна че е напълно иззсъхнал
и нищо да му е нямало ще даде на късо и айде отиде
може на най слабото на сешуара да го изсушиш, но не много отблизо

# 4
  • Мнения: 1 426
хубаво са ти казали да го разглобиш да съхне
но в никакъв случай не го включвай да го пробваш, ако не си сигурна че е напълно иззсъхнал
и нищо да му е нямало ще даде на късо и айде отиде
може на най слабото на сешуара да го изсушиш, но не много отблизо
Peace точно така
аз изпуснах телефона си във вода, изключих го и го включих преди да е изсъхнал и замина "на кино".
Да ли ще работи после си е доза късмет и стечения на обстоятелствата.

# 5
  • Мнения: 3 641
Моя го изпрах в шералнята. За нищо не ставаше и го изхвърлих Confused

# 6
  • Мнения: 494
И аз изпрах на моя мъж телефона в пералнята, пълна програма, 40 мин .с центрофуга и омекотител. Mr. Green
Обърнете го надолу с копчетата и както са те посъветвали другите не го включвайте!
Изсушете го добре .Неговият проработи . Peace

# 7
  • Мнения: 1 731
Старият ми телефон беше изпран .Усетих се ,че е в пералнята и я спрях.Разглобих го,измих праха от него и го суших със сешоара.След това малко на майстор и си работи още. Joy

# 8
  • Мнения: 4 435
И аз съм прала така Нокиа,след което съхна няколко дни и си беше добре.Самсунг си потопих миналата зима в един басейн,пак го оставих да съхне и се оправи.Но този който изпрах,започна скоро да дава дефекти.Общо взето повечето в пералня се прецакват,дават на късо от водата и това е.
Успех,дано имате късмет и да проработи.

# 9
  • София
  • Мнения: 16 003
отвори капака, извади батерията и сушоар на слаба степен да изсъхне, после изчакай 1-2 дни и тогава го пробвай. така се справих с много мокър след проливен дъжд/наводненията/, но не знам като има прах и омекотители какво ще стане.

# 10
  • Мнения: 1 258
И моя синковец ми изпра телефона в един леген с вода.сега НЕ работи.Имало една тест лента (като отвориш задния капак ще я видиш)Ако е  наситено червена-забрави.Но за всеки случай го занеси на ремонт Peace

# 11
  • Мнения: 3 621
Аз като си изпрах телефона, му помогмах да "изсъхне" със сешоара, и после си проработи

# 12
  • Мнения: 17 546
Зависи си от телефона да ти кажа. Моторолата на мъж ми преди години падна в петметров басеин и два часа по-късно си говореше от нея. А на Самсунга само батерията падна в басеина и умря безвъзвратно. Колежка пра Алкател (с накисване  Mr. Green ) и само дисплея му замина... Истории безброи. Може да тръгне след идеално изсъхване, може и да не тръгне, да не те разочаровам. Hug

# 13
  • Мнения: 2 448
И аз имам издънка с изпран телефон, за съжаление умря. Беше на изплащане и оставаха още няколко вноски. от тогава телефон купувам само кеш.   Mr. Green Само сим картата се запази, толкова тръпнах дали няма да се развали, че всички номера ми бяха в нея и ги нямах записани другаде.

# 14
  • Мнения: 95
Ле-леее, ooooh! и на мен ми се е случвало...,много неприятно..,нашия оживя,но за кратко Sad
...махаш батерията веднага и панела,ако е разглобяем..,препоръчително е да не духаш веднага със сешоар,а да го оставиш близо до топлина бавно да съхне.Със струята на сешоара можеш да раздухаш капките,когато е още много мокър и те да попаднат на фатални места.По подходящо е след няколко часа с него,на слаба степен PeaceПосле на майстор-успех!

Общи условия

Активация на акаунт