"Срещи със злото" - Димитър Дянков.....

  • 5 328
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Преди малко се порових из едни форуми и попаднах на разказите или не знам как да ги нарека на въпросния господин.Стана ми интересно вярвате ли в подобни неща?Увлекателни са публикациите но дали е истина всичко това за което пише?
http://www.galanto.com/content/view/112/33/lang,bg/

 "И така, кои са хората, които могат да правят черна магия? Срещал съм се с някои от тях и сам съм си задавал въпроса какви са те и защо го правят, след като знаят, че погубват хора, които даже не са виждали. Понякога съм носил при тях собствените им магии правени против мен и съпругата ми. Искал съм да разбера кой е ходил при тях, за да ме лиши от живот и защо. При първата ми среща с една от тях, възрастна самотна циганка, си зададох мислено въпроса: "Как е възможно тази нищо и никаква възрастна циганка да ме затрие?". Бях изпитал на гърба си въздействието на направената от нея магия и я носех със себе си. Съпругата ми - медицински работник....."
Не съм сигурна дали темата ми е за тук.

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 16:30 от simon_el

# 1
  • Мнения: 1
Темата е много сериозна.
А до този човек съм опирала и ми е помагал.
Бог да го пази и него и семейството му

# 2
  • Мнения: 1 217
Не вярвам,чувала съм,че само,който вярва в злобилски магии,само него го хващат Simple Smile Не им вярвайте,прогонете ги с усмивка и никога вече няма да се върнат!  bouquet
Обаче се сетих за нещо интересно,макар банално да звучи вече споделянето на всички ни за любимите свекърви Mr. Green Преди 10год.,още докато бяхме гаджета с мъжа ми сънувах свеки(бях я виждала само 2-3пъти дотогава),че ме гони с една торба,от която вади змии и ги хвърля върху мене.Години по-късно долу-горе такива са ни отношенията,само че змиите са най-често злобилски изказвания,обиждане на собствените и внуци,но най-вероятно съня сама съм си го докарала,защото тя още тогава си показваше зъбите и непрекъснато се дразнеше от факта,че сме заедно.

# 3
  • Мнения: 1
Като чуя "не вярвам" и в мен настава смут и в гърдите ми напира вик - не сте прави.
Аз съм нормална жена и до преди няколко години казвах "това са глупости". Повярвайте ми - не са глупости и много хора страдат, само че тези които са опарени не пишат тук и не се опитват да оборват невярващите.
Това го пиша не за невярващите, а за опарените. Има хора, които могат и помагат, не се отчайвайте, борете се, дори да отнеми години, върнатата свобода си заслужава.

# 4
  • Мнения: 3 675
Според мен, ако човек вярва в магии, действат му и още как.Мнението ми съвпада с това на Катюнгелчева.

# 5
  • Мнения: 1 217
Като чуя "не вярвам" и в мен настава смут и в гърдите ми напира вик - не сте прави.
Аз съм нормална жена и до преди няколко години казвах "това са глупости". Повярвайте ми - не са глупости и много хора страдат, само че тези които са опарени не пишат тук и не се опитват да оборват невярващите.
Това го пиша не за невярващите, а за опарените. Има хора, които могат и помагат, не се отчайвайте, борете се, дори да отнеми години, върнатата свобода си заслужава.
На мен това малко на агитация за врачки ми прилича,но пак не им вярвам Simple Smile Който иска да упражнява зли магии-прав му път,най-много да падне в тигана с отровни отвари,защото не случайно е казал народа:"Който копае гроб другимо,сам пада в него!"

# 6
  • Мнения: 1 849
Като чуя "не вярвам" и в мен настава смут и в гърдите ми напира вик - не сте прави.
Аз съм нормална жена и до преди няколко години казвах "това са глупости". Повярвайте ми - не са глупости и много хора страдат, само че тези които са опарени не пишат тук и не се опитват да оборват невярващите.
Това го пиша не за невярващите, а за опарените. Има хора, които могат и помагат, не се отчайвайте, борете се, дори да отнеми години, върнатата свобода си заслужава.

Странни са ми хора които с регистрацията си и започват с подобни теми...
Няма хора които помагат има само един който може да освободи хората, този от подписа ми.
Говоря го от личен опит.
Има достатъчно много теми за магии, врачки и проклетии, писали сме, писали...
Ползвайте търсачката бе хора...


Общи условия

Активация на акаунт