Spezialni deza---moga da pomogna s informazia

  • 802
  • 1
  •   1
Отговори
Ako deteto vi ne govori i o6te nemoje da dobie navizi, koito sa vajni za dezata na negovata vuzrast, moga da vi pokaja putekata, koiato sum izvarviala sama, za da iz4istia vsi4ki nedostatuzi v xaraktera na moeto dete-poviarvai te mi nikak ne e lesno.Roditelite na takiva dezxa se sasipvat i fizi4eski i psixi4eski, a ot tova trudno se suvzema 4ovek.Moliavi mai4eta, ne se kolebaite da mi zadavate vuprosi i da pitate smelo za vsi4ko koeto vi trevoji-vednaga sum dlujna da vi kaje, 4e ne e sigurno dali 6te imate uspex kakto pri men, no puk 6te znaete kakvo da napravite za va6eto dete, za da go integrirate v ob6testvoto i da go napravite kato ostanali te deza.Mnogo 6te se radvam da pomogna na vsi4ki, koito imat nujda.predvaritelno vi molia da mi pi6ete na el.po6tata, za da imam vreme pootdelno na vsi4ki da pomogna.

# 1
  • Мнения: 3 146
 Shocked Shocked Shocked

Простете, но наистина не разбирам смисъла на поста... Още повече, че не само е написано на латиница, не казвате каква сте, нито пък можем да ви идентифицираме, след като не сте регистриран потребител...

Общи условия

Активация на акаунт