Сняг + Дрешки

  • 846
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 691
Ох честит първи сняг на всички ви ! Започва се с измръзването на краката,ръцете,носа и тн  Tired .Много я мразя тази зима и ми е адски депресираща.. да не говорим че в никакви зимни дрехи не се харесвам! Crossing Arms

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
аз пък си хупих бяло зимно палто и се харесвам но не снам колко ще топли и на колко обличания трябва да го пера Rolling Eyes
харесвам и шалове, имам си и хуваи ръкавици.
не е толкова старшен снега, особено ако се движиш с кола  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 641
За мен проблема е сняг+ботушки. Имам само високи токове. Rolling Eyes Не обичма да ходя на ниски, а трбва да си купя. Иначе палтенца иякета си имам. НЕ съм от зиморничавите и не обичма да се навличам Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Джени защо не си вземеш някакви ботушки на платформа,много са удобни,има много приятни модели.АЗ неотдавна си взех едни,просто като ги видях,казах ето ги мойте ботуши,а точно си търсех нещо което да не е на ток.
Иначе по темата,обичам шапки да нося,шалове също,малко с палтата трудно се оправям,в смисъл трудно си избирам,но иначе нося.Предпочитам нещо кожено със пухове разни,нося и дълги кожени манта,но нещо ми писнаха,та ще видим какво ще се купува тази година. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 641
Карч, май так ще стане накрая. Благодаря за идеята Heart Eyes
И аз като теб трудно избирам шалове и шапкли, а лесно ги губя. Предпочитам палтата  и якетата да имат високи яки и пухове Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт