Лека и безаварийна на тези, които карат ШОФЬОРСКИТЕ - 6

  • 61 717
  • 905
  •   1
Отговори
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Старата тема стана прекалено дълга, а и тогавашните кандидат-шофьори вероятно вече са взели изпитите.
Хайде на новата тема  Hug
Нека всички, които мечтаят за свидетелството за управление на МПС като мен, да драснат някой ред до къде са стигнали в курса и какво ги радва или притеснява  Hug

Необходими документи за шофьорска книжка :
1. Медицинско
2. БЧК ( ако сте от друг град а карате БЧК в София или друг град, различен от вашия ще ви е нужно и ксерокопие на талончето от БЧК )
3. Диплома за завършено образование ( оригинал и копие )
4. Паспортна снимка - 2бр
5. Свидетелство за завършен шоьорски курс ( теория и практика )   
6. Заявление от полицията

Онлайн Листовки на КАТ - Цък!
Внимание има и грешки! Например тези два въпроса 1 и 2 са еднакви като съдържание, но дават различни отговори за вярни!
 
Стари теми :
Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4
Тема 5
Успех на всички , които карат курсовете !   bouquet 

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 04:35 от Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте, и в новата тема  Hug
Отчитам се веднага Wink Взети листовки и скъсана веднъж на градско. Чакам да ме извикат за поправителен и се надявам той да е по-успешен.
Курсовете карам при жена и съм супер доволна. Стигнах до извода, че жена трябва да се учи да шофира при жена Wink
Лека и безаварийна на всички кандидат-шофьори!  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 111
Аз вече не съм от кандидатите, но ще се радвам да съм полезна на някого занапред. Пожелавам успех на всички кандидат-шофьори и не се страхувайте, но бъдете разумни!

# 3
  • София
  • Мнения: 66
И аз да се разпиша - в понеделник съм на изпит теория. Минах повече от половината часове кормуване, но все още гасна понякога на тръгване. Дано всички имаме късмет на изпитите и се научим да караме като хората!

# 4
  • Мнения: 4 717
стискам палци на всички ви  Hug, давайте смело !!!

# 5
  • София
  • Мнения: 313
Да се запиша и аз  Simple Smile
Взети листовки и 14 часа кормуване.
Все още ми е малко трудно, но задобрявам. И аз съм при жена инструктор и съм страшно доволна  Grinning Много е търпелива и обяснява много добре всичко. Аз доколко успявам да изпълня всичките  съвети е друг въпрос, но се надявам да се справя  Wink

# 6
  • Мнения: 114
Листовките ги взех преди 2 седмици, в момента карам допълнителни часове и в сряда съм на изпит. Притеснява ме паркирането най-вече.

# 7
  • Мнения: 101
Цопвам и аз. Скоро са ми листовките. Wink

# 8
  • Мнения: 285
Хайде и аз тук.Утре съм за първи път,записах се в петък и от утре ми почва теорията.Ще пиша как е минало.

# 9
  • Мнения: 4 435
Изгубих си книжката и талона,може ли някой да ми каже случайно какви трябва да нося като отивам да подавам документи за нова и какво ще трябва да платя. Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 66
днес си взех теорията. Остана по-трудното, практиката. Да знаете някой полигон в София, където да карам с мъжа ми, мога и да си плащам на пазача, ако трябва

# 11
  • Мнения: 285
Аз днес за първи път бях на курс.мина много интересно и още 3 дни плътно и почвам кормуване в събота. Много ми  е развълнувано и искам да си взема колкото може по-бързо книжката.

# 12
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Заповядайте и се почерпете за здравето на моята малка Катерина, и баба й, които днес имат имен ден!


# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Привет момичета,имам една питанка към вас и ще съм ви много благодарна ако ме информирате.
Та значи закъсняла съм с една седмица със взиманет она книжката от КАТ,честно казано незнам кога ще отида и още колко ще закъснея,дали ще ми създаде това някакъв проблем?Нещо от сорта на глоба предполагам или....? newsm78

Славче много неприятно,за съжаление аз не съм наясно,но дано някой се намери да те светне по тоя въпрос.
И разбира се успех на всички,на които им предстои изпит. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 8 932
Привет момичета,имам една питанка към вас и ще съм ви много благодарна ако ме информирате.
Та значи закъсняла съм с една седмица със взиманет она книжката от КАТ,честно казано незнам кога ще отида и още колко ще закъснея,дали ще ми създаде това някакъв проблем?Нещо от сорта на глоба предполагам или....? newsm78

Славче много неприятно,за съжаление аз не съм наясно,но дано някой се намери да те светне по тоя въпрос.
И разбира се успех на всички,на които им предстои изпит. Peace
Няма глоба, стига да не решиш да караш без книжка. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт