Болки в ходилата и китките

  • 1 592
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Помогнете със съвет.От една година майка ми /49 г/ има болки първо в ходилата на краката, през целия ден /и в седнало и в легнало положение/. Болките са като едно изтръпване, парене или като боцкане с иглички/мравучкане/.По-късно и в ръцете се появи сутрин не може да си разгъне пръстите, започна да отива и към лактите.Няма отоци,температура и др.Ходи на един измислен ревматолог който й каза остеоартрит-преписа някакво лечение,но без резултат.От тогава тя сама се лекува с разни обезболяващи-аулин, диклак и др.но полза никаква.Вече много я боли непрекъснато и не знае какво да прави.

# 1
  • Мнения: 1 220
Ив-пиф, намери темата за ревматоидния артрит и я прочети. Там има много полезна информация.  Hug

# 2
  • Мнения: 124
Благодаря Nadq,вече съм изчела много неща, вкл.и за РА, но аз може би не мога да обясня точно какви й са болките. Като, че ли не е същото като в РА.Тя прави изследвания лятото и нямаше възпалителен процес,тогава ревматоложката не откри нищо.Освен сега да е започнало някакъв процес.Вече не знам на какъв лекар да ходим. Дали не е за невролог ? Ако има някой мнение моля да помогне!Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт