Подарък за 13г. момиченце и 10г. момченце?

  • 3 009
  • 15
  •   1
Отговори
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Идея нямам какво да купя, на деца на тази възраст.  newsm78 Първо мислех да е дреха, но майката каза, че нямали нужда от дрехи.  Shocked Пък и тя не иска да им купувам нищо, та не мога да я питам, няма да ми каже. До колкото го познавам момиченцето е много ученолюбиво и скромно дете. Момченцето няма никакви интереси освен компютърните игри. Но не мога да се възползвам от това, мъжа ми може да му запише игри, но не знаем какво харесва, пък и искам да му купя нещо. Та кажете какво харесват децата на тази възраст? Мисля евентуално някакъв парфюм за момиченцето!?  newsm78 Моля помагайте!!!  Praynig

# 1
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Идея нямам какво да купя, на деца на тази възраст.  newsm78 Първо мислех да е дреха, но майката каза, че нямали нужда от дрехи.  Shocked Пък и тя не иска да им купувам нищо, та не мога да я питам, няма да ми каже. До колкото го познавам момиченцето е много ученолюбиво и скромно дете. Момченцето няма никакви интереси освен компютърните игри. Но не мога да се възползвам от това, мъжа ми може да му запише игри, но не знаем какво харесва, пък и искам да му купя нещо. Та кажете какво харесват децата на тази възраст? Мисля евентуално някакъв парфюм за момиченцето!?  newsm78 Моля помагайте!!!  Praynig

За момиченцето, щом е ученолюбиво може да пробваш с книжка, но не някоя тежка. Може някой чиклит, сега няма да я прочете, ама на 15 би могла. Да речем Софи Кинсела е подобна авторка.
За момченцето обаче си нямам идея  newsm78 ?

# 2
  • Мнения: 3 491
За 8-годишните момчета мога да кажа, че харесват да си разменят покемонски карти, както едно време ние картинки с коли от дъвки, плакати на футболни отбори от вестник "Старт" и т.н. Но това с картите е някаква странна точкова система, на събиране кой покемон каква сила има, сума ти време мога да откарат разглеждайки си картите и преговаряйки кой кое с какво да замени, съответно най-големите щастливци имат най-силните карти, които са от не знам си кой комплект.
В България това лято видях също момченца да си разменят карти, но но знам дали точно покемонски.
Ако момченцето е клъвнало този интерес, ще го зарадваш. Стига да продължава и при 10-годишните.

# 3
  • Мнения: 63
Ще ти кажа какво харесват8-9год.,защото синът ми е в тази възраст.Не вярвам много да се различават интересите им.Момичетата са луднали по русалките от Н2О и всичко свързано с тях.Момчетата по Юги о  и Бен тен.Също много модерни са маратонките с колелца,Но при тоя сняг са малко непрактични вече.Надявам се,че ще ти помогна поне малко.Не забравяй,че момчетата харесват коли и мотори колкото и да са големи.Има едни по-големи и така опаковани като че ли са умалени модели и могат да се колекционират.А може и да се играе с тях.Успех.

# 4
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
За момиче на 13 години мога да ти предложа някои идеи - книжки /дъщеря ми чете в момента "Минало, настояще и едно много шумно момиче", Карън Маккомби; сребърни гривни, гердани, ранички/чантички, колани. Харесват и козметика, въпреки, че аз не одобрявам използването и на тази възраст.

# 5
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Харесват и козметика, въпреки, че аз не одобрявам използването и на тази възраст.
Но съгласи се, че е по-добре възрастен да купи пудра (да речем), отколкото момичето да спестява 2 дена и да отиде и да си купи от левчето една. В момента точно има такъв избор на козметика - антибактериални, за мазна кожа и т.н. , а взимайки в предвид че е почти невъзможно да се забрани използването на козметика това е по-добрия вариант  Wink . Аз от 3 години се мъча с една алергия предизвикана точно защото майка ми не искаше да ми купи хубава козметика доброволно и аз от инат, си купих китайска. 

# 6
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Харесват и козметика, въпреки, че аз не одобрявам използването и на тази възраст.
Но съгласи се, че е по-добре възрастен да купи пудра (да речем), отколкото момичето да спестява 2 дена и да отиде и да си купи от левчето една. В момента точно има такъв избор на козметика - антибактериални, за мазна кожа и т.н. , а взимайки в предвид че е почти невъзможно да се забрани използването на козметика това е по-добрия вариант  Wink . Аз от 3 години се мъча с една алергия предизвикана точно защото майка ми не искаше да ми купи хубава козметика доброволно и аз от инат, си купих китайска. 

Виждаш ли какво става, като не слушаш мама... Grinning А от пудрата могат да се запушат и порите на кожата и пъпките да се увеличат. Миличка, младежката кожа не се нуждае от това, за вас е по-добре да ползвате почистващи лосиони и нищо друго. Grinning

# 7
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Харесват и козметика, въпреки, че аз не одобрявам използването и на тази възраст.
Но съгласи се, че е по-добре възрастен да купи пудра (да речем), отколкото момичето да спестява 2 дена и да отиде и да си купи от левчето една. В момента точно има такъв избор на козметика - антибактериални, за мазна кожа и т.н. , а взимайки в предвид че е почти невъзможно да се забрани използването на козметика това е по-добрия вариант  Wink . Аз от 3 години се мъча с една алергия предизвикана точно защото майка ми не искаше да ми купи хубава козметика доброволно и аз от инат, си купих китайска. 

Виждаш ли какво става, като не слушаш мама... Grinning А от пудрата могат да се запушат и порите на кожата и пъпките да се увеличат. Миличка, младежката кожа не се нуждае от това, за вас е по-добре да ползвате почистващи лосиони и нищо друго. Grinning
Аз мама не я слушах, ама после тя ме послуша и ми купи хубава пудра.
Почистващите лосиони не са само за нашата възраст, на всяка възраст има нужда от тях. Както и хидратация и екфолиране. И въпреки алергията, мога да се похваля с прекрасна кожа. Спора е дълъг и е за КМ. Пък и има много мнения по него.

# 8
  • Мнения: 651
Мога да дам идея за общ подарък.
Моите ми искаха радиостанция ... долу-горе на същата възраст са...

Друга идея, но е доста скъпо, а и не знам къде в БГ се продава ....
TV игра (около 5-6 спорта), има си джойстик като дистанционно за всеки (играе се от двама) и при тениса например си мяташ и подскачаш като че наистина си на корта...умората е реална (аз като играх получих мускулна треска  Mr. Green).
Неудобството - играе се в хола пред TV, аи място си трябва да се развихриш  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 63
Аз мисля,че на 13 г още е прекалено рано за пудри и други подобни гримове.Може би само гланц за устни или вазелин през зимата.Прекалено са малки

# 10
  • Мнения: 3 491
Мила от Марс, и на мене ми мина такова нещо през ума, но и аз си мисля, че е скъпо.  Rolling Eyes Всъщност нямам кой знае каква представа, ние нямаме. Моите момчета тепърва откриха Нинтендо ДиЕс, което също ми изглежда скъпо - около $120 за джаджата, специални усилия трябваше да полагат да си я "изработят" - не бих подарила за рожден ден, освен ако не става въпрос за дете на много близък роднина или наистина специален случай.
Виж, ако детето има вече Нинтендо, сигурно би се зарадвало на нова игра за нинтендото.

# 11
  • Мнения: 2 992
Моята щерка е на 14г. и ме тормози за РД да й купя часовник, ама те тези за тийнове са: квадратен или кръгъл, но Голям , с широка каишка и са по-интересно нашаренки.

Нещо на Converse има несесери - също би я зарадвало.

На черепите май им мина модата, слава Богу

# 12
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Той не събира карти на Юги о.  newsm78 За момиченцето почти съм решил да и взема парфюм плюс гланц за устни и се чудя за някой часовник. Но за момченцето..., нямам никаква идея. Лошото е, че няма никакви интереси.  ooooh! Освен да играят на компютъра на тази възраст момчетата идея нямам какво правят.

# 13
  • Мнения: 651
Събитието може да е минало, но какво ще кажеш за летящите насекоми, които обсъждаха в темата за петокласниците  Peace

# 14
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Нямам представа каква е сумата за подаръка,но за момченце на тази възраст интерес би представлявало това http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.778

Общи условия

Активация на акаунт