Лишеи

  • 3 435
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
Днес излизам от банята и какво да видя-навсякъде малки кафеникави безформени лишейчета.Главно над гърдите ,областта на мишниците ,гледам и по корема започнали.Съвсем миниатюрн кафяви петънца.А аз се чеша като крастава от две три седмици и все ми викат,че е на нервна почва(майка ми и мъжа ми).Отделно лицето ми се изсуши и започна да се бели,а днес ми цъфна малък херпес на устната.
  Какво може да е?Моля помогнете!!!

# 1
  • Мнения: 382
Еееее,никой нищичо ли не знае? Sad

# 2
  • Мнения: 438
 Баща ми имаше такива лишеи над гърдите и се мажеше с тинктура Кастелани Хефе.За около 2 седмици се изчистиха.
По-късно и на мъжа ми му се появиха такива гадове, но в аптеките не намерихме такава тинктура и ни дадоха нейн заместител - Антимико асид, но нямаше голяма полза от него.Сега пак са му се появили, и ще потъря пак от тази тинктура.Прочети това:
http://www.doctorbg.com/data/File/T/Tinctura-Castellani-Hefe.pdf
Но ако искаш първо се консултирай с дерматолог, а може и личния да ти препоръча нещо.

# 3
  • Мнения: 4 053
иди на дерматолог,
синът ми имаше нещо подобно като бебе, мажех го с Елоком и му мина за 2-3 дни

# 4
  • Мнения: 3 157
Потърси в здравния координати на дерматолог и бягай при него,не се чуди и не експериментирай.Херпеса на устните ти е вирус-маже се още в началото,докато сърби,вече като излезе няма много смисъл,само гледай да не го пипаш много с ръце,че е доста заразен и се пренася  навсякъде.

# 5
  • Мнения: 822
Пробвай с Елоком, нас ни помогна.

Общи условия

Активация на акаунт