Препоръки за класически хомеопат във Пловдив

  • 5 294
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Открих доста хомеопати на тази страница http://www.homeopathybg.org/RegBMHO.html,но не ми се иска да трагвам на сляпо.Искам да заведа дъщеря ми,тя е със Атопичен дерматит,а пък и ми се иска да се насочим (семейството ми) към този вид лечение.Тъй като съм от Клисура не съм много наясно със лекарите в тази област във Пловдив.

Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 496
ani_maan, Ще ти изпратя на лични координатите на 2 лекарки, които ми бяха препоръчани. Едната отказа да ни вземе (уточнявам, че не бяхме болни, а исках да направим интервю и да си знаем кой ни поема) - имала твърде много деца пациенти и ми препоръча 2 други свои колежки, предложи ми телефоните им. Сега може да е различно. Опитай!

Ходихме при другата, доволна съм от нея макар с времето да се отказахме - детето не я харесваше (не знам защо, не е неприятна, опитваше се да го предразположи).

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Защо е тази тайнственост? Ако са лекари, спокойно може да споделите координати. Не се пишат тел. и координати на хора, но това не важи за лекари, които са публични личности.

Неписано правило в Интернет е това, че е силно нежелателно публикуването на лични данни - ЕГН, номер на лична или кредитна карта, точен адрес, както и лични телефонни номера без значение дали са свои или чужди
Изключение правят само публично достъпни адреси и телефони на лекари, клиники, магазини, институции и т.н.

# 3
  • Мнения: 1 014
mimi flax, може ли и на мен координати на лекерките, за които говориш?

# 4
  • Мнения: 248
И аз ги искам! Ако може!

# 5
  • Мнения: 496
Sve_georgieva, писала съм тук, а за координати можеш да пуснеш ЛС на Nial, който е в управителния съвет на Българско хомеопатично общество (вж. тук)

# 6
  • Мнения: 81
Здравейте момичета аз днес се върнах от хомеопат в София и сам много объркана. Та доктора ми каза че за синами трябва да си намеря хомеопот в Пловдив който само да му прави капките .Затова ви моля препоръчайтеми хомеопат.

# 7
  • Мнения: 11
Защо е тази тайнственост? Ако са лекари, спокойно може да споделите координати. Не се пишат тел. и координати на хора, но това не важи за лекари, които са публични личности.

Неписано правило в Интернет е това, че е силно нежелателно публикуването на лични данни - ЕГН, номер на лична или кредитна карта, точен адрес, както и лични телефонни номера без значение дали са свои или чужди
Изключение правят само публично достъпни адреси и телефони на лекари, клиники, магазини, институции и т.н.

СПОДЕЛИ И С МЕН МОЛЯ ТЕ

# 8
  • Мнения: 11
Открих доста хомеопати на тази страница http://www.homeopathybg.org/RegBMHO.html,но не ми се иска да трагвам на сляпо.Искам да заведа дъщеря ми,тя е със Атопичен дерматит,а пък и ми се иска да се насочим (семейството ми) към този вид лечение.Тъй като съм от Клисура не съм много наясно със лекарите в тази област във Пловдив.

Благодаря предварително.

# 9
  • Мнения: 11
И АЗ БИХ ИСКАЛА КОРДИНАТИ НА КЛАСИ4ЕСКИ ХОМЕОПАТ В П-В

# 10
  • Мнения: 2 343
Открих доста хомеопати на тази страница http://www.homeopathybg.org/RegBMHO.html,но не ми се иска да трагвам на сляпо.Искам да заведа дъщеря ми,тя е със Атопичен дерматит,а пък и ми се иска да се насочим (семейството ми) към този вид лечение.Тъй като съм от Клисура не съм много наясно със лекарите в тази област във Пловдив.

Благодаря предварително.

И много правилно, защото в списъка фигурира д-р Адемова - Карлово, която изобщо не е хомеопат. Тя е ЛЛ на кръщелника ми и много добре знам как го лекува. Женицата предписва към традиционното лечение и някой и друг комбинирон препарат  ooooh! Това не я прави хомеопат, нали!

А сега по темата. Има поне 10 такива и въпреки, че ги прегледах още не мога да се ориентирам. Явно добрите специалисти са много малко.

Общи условия

Активация на акаунт