Холандия-какво да подарим на новородено?

  • 1 109
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 910
Мами в Холандия, утре ще ходим на посещение на едно бебе. Те не са ни много близки, мъжа е колега на моя мъж. Обаче, какво се очаква от нас да купим. И за какви пари? Да не е по-малко, нито повече от приетото. Тук все има някакви неписани правила, за които не сме просветени... Sad
Аз си мислех, за някакви дрешки...или играчка. Защото, ако вземем книжка може и да я имат вече...

# 1
  • Мнения: 1 173
Мами в Холандия, утре ще ходим на посещение на едно бебе. Те не са ни много близки, мъжа е колега на моя мъж. Обаче, какво се очаква от нас да купим. И за какви пари? Да не е по-малко, нито повече от приетото. Тук все има някакви неписани правила, за които не сме просветени... Sad
Аз си мислех, за някакви дрешки...или играчка. Защото, ако вземем книжка може и да я имат вече...

Миналата година ходихме на гости на едно бебе (колежка на мъжа ми), беше на 2 месеца.
Купихме му панталонки и блузка. Тая година като ходихме му купихме една плюшена играчка. Смятам, че е напълно достатъчно.
Оказа се в последствие, че малкия без плюшената играчка вечер не заспивал. Mr. Green Grinning baby_neutral

# 2
  • Мнения: 5 183
Тук хората, които не са много близки, подаряват плюшени игра4ки, или такива,които издават някакъв успокояващ звук -  подходящи за бебе, рамка за снимка с място за 12 сним4ици - за всеки месец от парвата му годинка, красив албум за бебе или книга за записване на важните моменти от живота на беб4о...а защо не и дрешка ... Цветя за мама задължително!!!  bouquet

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 084
аз бях пред такава дилема преди няколко месеца, и понеже беше точно преди първи март подарих мартеничка и една българска монета, на другото бебе, с чиято баба съм близка подарих една касичка, пижамка и СД с приспивна музика. Сега съм приготвила за "наборчето" на моят хищник (но с неговата мама сме доста близки) боди с надпис "аз съм твоето слънце"и чорапки в следващият размер (знам как го облича и че няма да се обиди на още някоя друга дрешка, въпреки, че има достатъчно)

Общи условия

Активация на акаунт