идеи за коледни подаръци направени собственоръчно

  • 2 637
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Наближават празниците и искам да изненадам най близките си хора с оригинални подаръци. Не ми се ще да купувам някакви неща, предпочитам да ги направя сама, само че не ми идва на идея какво мога да направя( само сладки и неща за ядене ми идват на идея). Четох в нета, но нищо интересно не намирам.
Искам да се посъветвам с вас, защото предполагам мноgо от вас, си правят сами подаръците. Ще се радвам на всякакви идеи.


п.с. не съм сигурна дали темата е точно за този раздел, ама тук най добре ми се стори че ще приляга. Ако не е за тук, се извинявам.

# 1
  • София
  • Мнения: 708
Ако можеш да плетеш пробвай с шалчета.

# 2
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Не правя собственоръчно подаръци,но опаковките и картичките са моя изработка,задължително с луксозни ръчни хартии,хубави бои и закачливи ефекти... Peace

# 3
  • Мнения: 70
Не правя собственоръчно подаръци,но опаковките и картичките са моя изработка,задължително с луксозни ръчни хартии,хубави бои и закачливи ефекти... Peace


- абсолютно да!  Heart Eyes
можеш да купиш малко обикновенни чаши, купи, каквото се сетиш и витражни бои и да се развихриш Simple Smile ако ти се отдава рисуването де.. иначе виж тук -  http://www.slanchogled.com/?81&02&96231    аз съм го правила,мн е лесно  и приятно! успех   bouquet

# 4
  • Мнения: 123
Аз нямах предвид, че основния подарък искам да го направя, а просто към него, искам да направя нещо интересно. Явно не съм обяснила добре  Embarassed
Вчера гледах някакви интересни свещи, който се правят с лед, та може и да се пробвам да направя.
Сега ще разгледам и нещата в слънчоглед.
Мерси момичета   bouquet

# 5
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Идеята з акартичка е много добра.
Наистина има още много, но не знам какво те влече...

Общи условия

Активация на акаунт